Cisterne za gorivo, vodu...

Cisterna za vodu...
2a98pbt.jpg

Cisterna za gorivo koju sam pazario pre 10-tak dana...
1zayxs.jpg
 
Je l' to rezervoar (bure) od neke prskalice? Šta je bilo sa tom prskalicom, verovatno je bila fina, kad je imala tako dobro bure, uzano i visoko i još od bele providne plastike.
 
To i jeste bure za prskalicu al kupljeno je novo dosta je jaka plastika pa sam zato i kupio za gorivo, planiram uzeti jos jedno bure i spoiti na jednu pumpu, kapacitet je 750l, kod nas su dosta njih stavljali u one kockaste cisterne od 1000l al posle 4-5 god dosta se stvrdila plastika pa se plase da nepukne...
 
Lepo si sredio cisternu za vodu ali obrati paznju na felne jer pucaju,ja sam kod mene vec sve izvario...
 
@ imt-550
ima u metrou, ja sam ju uzeo pre 3 godine, bila je oko 16000 din. do sad je prevukla oko 33000 litara kod nas. radi dobro, creva smo izmenjali, loseg su kvaliteta, al sve ostalo je ok.
bilo je i u rumi prosli vasar, oko 200 evra je kostala, drugi proizvodjac, crna boja, sve ostalo isto.
 
Imam takvu pumpu ali je ne koristim jer curi gorivo negdje kod brojčanika. Nisam rastavljao, pa možda treba promijeniti neku gumicu ili semering ili zaobići brojčanik. Inače je jako praktična, dosta brzo toči, tiha je, praktično crveno dugme za isključivanje i još samo da je automatski pištolj a ne ovaj običan.
 
Mislim da je 295000,sa subvencijom ministarstva ekonomije,Eurotok je nešta jeftiniji
 
nudi mi komsija nisam isao da vidim cisternu metalnu za gorivo on nekad koristio za grijanje trazi 5000din sta mislite jel to puno nisam napisao da jue od hiljadu litara
 
nudi mi komsija nisam isao da vidim cisternu metalnu za gorivo on nekad koristio za grijanje trazi 5000din sta mislite jel to puno nisam napisao da jue od hiljadu litara

Na vašaru (pre dve nedelje) su ove plastične od 1000l (sa metalnim kavezom, na paleti) bile od 80-110 evra, tako da mislim da nije skupa metalna cisterna od 1000l za 5000 din.
 
KishRobert i ja sam to bio kupio za naftu ali kad sam napunio od jednom je pocelo da curi na toj dole slavini.JA sam posle tu stavio neki cep i dobro ga zaglavio da ga sila ne istera.To bih isto i vama preporucio jel ta slavina nije tako sigurna ,a moze da se desi da odete na njivu i kad se vratite ,a ono sva nafta iscurela
 
Nazad
Vrh