Chat 15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Матијевић има две нове фарме код мене у околини. Сад се то умирило код нас са афричком кугом, да се умири јавност. Не треба нам оно као у хрватској. И још једна веома битна ствар коју сам више пута написао у бачкој је велика већина свиња на фармама у контролисаним условима. Прасад из приватног сектора која се продају већином иду у кланице.
 
Ja imam stub oduvek, ništa se ne plaća.
f60a2db51a2b836c42e2ecb8358ffa12.jpg
 
Ja imam stub oduvek, ništa se ne plaća.
f60a2db51a2b836c42e2ecb8358ffa12.jpg
Ovo u mom kraju je normalno,čak ima bandera i po dvorištima na nekoliko metara od kuće.
Kod mojih prvi komšija u dvorištu na 2m od kuće stub.
Tada je bilo bitno da dođe struja do sela, nije bitno gde se postavlja bandera, zato niko nije ni trazio nikakav novac.
Danas se ljudi naučili pa traže

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ja imam parcelu do asfalta. Površine malo preko 5 ari, 2 bandere se postavili svojevremeno (bio sam mali). Zašto ih nisu postavili na među sa ulicom, nego po 1-2 metra u plac - pojma nemam.

Na još jednoj parceli, isti slučaj. Asfalt prolazi, bandera 3 metra u placu.

To je od obične struje, za dimaćinstva.

Ova sa slike je neki dalekovod.

Ne znam da li se može nešto uraditi, uzeti advokata? Da izmeste na među, ili da plaćaju nešto...
 
Kada je trebalo da zamene žice kod nas, tj.kod tog komšije, stavljali su onaj višežilni kabl, prvo su nas zezali iz EPS da mintreba da platimo, onda došao šef odseka video situaciju i kaže kako su smeli ovako banderu d apostave, ovo je naš propust vi sada možete da tužite

Svakako treba dobro da se raspitaš jer njihovi advokati namerno odugovlače,bar je ovde na jugu takva praksa i teraju te da odustaneš

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Ovo u mom kraju je normalno,čak ima bandera i po dvorištima na nekoliko metara od kuće.
Kod mojih prvi komšija u dvorištu na 2m od kuće stub.
Jako je bitno dal je bandera u tvom posedu ili ne jer ako je tvoj posed onda naplati ako volis EPS onda cuti. Jedino dobro moze biti ako hoce da ti iskljuce struju je to stomozes da ih nepustis 😁
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh