Chat 15

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne sporim da ne ide, tako ljudi hoce tvoje je da ides ili ne ides kao gost.
Sta da radimo ako imas neku radnu akciju .....................


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока

Krsna slava i radna akcija nisu ista situacija pa ih i ne treba upoređivati
 
Naveo sam mozda glup primer ali nije ni bitno.
Ako neko ne postuje dovoljno svoju slavu, radi nesto kontra, kako neki ovde smatraju,to nije moj problem.
Hranu necu odbiti kakva god da je tog dana na trpezi, suludo je i pricati o tome!!
Iskljucujem se iz dalje diskusije.




Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Међународни кривични суд (не мешати га са Међународним судом правде) са седиштем у Хагу, иако је његов настанак инициран у УН, није тело УН, а његову надлежност прихватају државе потписом на "Римски статут". Број држава које су га потписале је око 120, а потписници нису ни Русија, ни Украјина, ни поменута С. Арабија, ни Емирати, а ни 'Мерика.
 
Ne sporim da ne ide, tako ljudi hoce tvoje je da ides ili ne ides kao gost.
Sta da radimo ako imas neku radnu akciju kod tebe, zvao si mene u pomoc i jos 5-6 prijatelja, zena se potrudi spremi pun sto hrane za rucak, sve mrsno, ja kazem, znate sta, ja postim danas?
Na sta bi to licilo i kakav bi ja covek bio?
Jedem sta mi se stavi na sto, a kad mi se posti, postim u svojoj kuci!!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ko moze da ti zameri ako postis i ne jedes mrsno?? Ljudi koji poste ceo post su za postovanje i takvi nit zameraju sto nema posno na stolu nit ce prekrsiti post.
 
Међународни кривични суд (не мешати га са Међународним судом правде) са седиштем у Хагу, иако је његов настанак инициран у УН, није тело УН, а његову надлежност прихватају државе потписом на "Римски статут". Број држава које су га потписале је око 120, а потписници нису ни Русија, ни Украјина, ни поменута С. Арабија, ни Емирати, а ни 'Мерика.

Па и да је у питању Међународни суд правде може се поставити питање његове праведности и да ли је политички суд.

Да ли су судили „американцима о осталој банди“ када су бандитски напали Ирак или СР Југославију. Толико о том суду „правде“...

Није Русија Србија. Могу лепо да им га дувају. А лепо кажу да ће судити Путину када се појави у Хагу...наравно, не би дошао пешке него са тенковима...:haha:
 
Ma da oce njegovi da ga uhapse najbolje bi bilo. Ruskih vojnika obicnih mi zao . Ginu svakodnevno mnogo vise nego Ukrajinci . Sta ti je diktatura
 
Ja nikad necu coveka dovesti u situaciju da se osramoti u svojoj kuci, i on i zena sto mozda nemaju cime drugim da me posluze, ja ispadam pametniji od 7-8 ljudi sto jedini postim a ostali ne.
Tad cu jesti sto i svi drugi, bez prigovora i pogovora, kad dodjem kuci nastavljam onako kako sam poceo.
Nek totalno nisam u pravu ali to je moje razmisljanje, niko ne moze da utice da mislim drugacije, mozete pisati ovde 10 dana.
Posto ovo nije adekvatna tema, ne zelim vise da odgovaram, a i uopste o takvim stvarima da polemisem.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zasad daleko vise . Sto ne znaci da se nece odnos izjednaciti . Stvar je u tome da se pokazalo da skoro sve oruzje sto su Rusi imali , i ne samo Rusi , moze ladno da ide u topionice . Osim hajtek precizno navodjene artiljerije i raketa , koje Rusi realno skoro da nemaju , ovaj rat odradju dronovi i samo dronovi . Vjerovatno je 80 do 90 posto Ruskih vojnika poginulo od dronova razne vrste . Inace Ruska pvo komplet se pokazala kao truba . E sad , kako se oduzio rat , Rusi su ukopcali da su bitni dronovi a ne staro gvodzdje pa su tek sad omasovili upotrebu .Opet ce redovi puniti groblja jos vise. Vise vrijedi par dronova od suhoja cuvenog npr
 
Rekoh da necu da repliciram ali ne vredi, nek premeste administratori ili kako vec.

Kolega kako da uporedimo ovo?
Ljudi ne piju alkohol iz mnogo razloga, neko ne podnosi, nekom smeta, neko je agresivan kad popije itd...
Da ne pijem nikad pa ne bih ni u toj situaciji sigurno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Upravo tako, skroz pogrešna percepcija. Pogotovo ako se radi o postu (vera) na krsnoj slavi (vera)...
No dobro, čovek ima pravo na stav, kakav god...
 
Ne znam otkud da se kolje prase u postu.
Oduvek :) ti kao domaćin i tvoja porodica poste, ali tvoji gosti ne.Tvoje je da ih ugostiš, a nekad su ljudi to radili onim što su imali, a nekako su više imali prasadi nego oslića ili dimljenog šarana :D Nikakav greh nisi napravio ako si ispekao prase i dao gostima da jedu,čak šta više po Bibliji si učinio dobro delo,nahranio si nekoga.

Ako se već držiš posta, onda gosti ne bi smeli da piju ni alkohol.Jer u postu je dozvoljena samo voda, a tek odredjenim danima ulje i vino :D Kako bi reagovali gosti da im daš samo 'ladnu vodu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh