ATV ili QUAD za poljoprivrednike (ali i sve ostale)

Ne znam da li se i kod nas subvencionisu?? Ako je tako onda je to stvarno jedna velika glupost.
Па код нас су највише их тако и узели као радне машине за потребе у воћарству, а нико ни саксију земље, а не воћњака. Чак је било у општину стигло 7,8 комада нико није хтео да их узме па су приватно раздељени браћи, кумовима и политичким послушницима.
 
Veci kvad nije losa stvar u poljoprivredi za ozbiljnog coveka.
Ne znam sad kako to ide na zelene table, verovatno je jako skupo i komplikovano registrovati.
Znam da je morao imati blokadu na 40-45km/h da bi bio na zelenu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Može da radi sa raonikom za sneg, može da vuče malu prikolicu sa silažom ili vodom.Obilazak parcela sa gospojom, devojkom, prijateljicom pozadi kao suvozačem...
 
Veci kvad nije losa stvar u poljoprivredi za ozbiljnog coveka.
Ne znam sad kako to ide na zelene table, verovatno je jako skupo i komplikovano registrovati.
Znam da je morao imati blokadu na 40-45km/h da bi bio na zelenu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ograniceni na 60km/h dolaze novi sa homologacijom kao radna masina tj traktor. Kad se kupuje nov, dobijaju se od prodavca svi papiri samo ostaje registracija. Za polovne starije je vec zeznuto mislim u vecini slucajeva i ne moguce.
Ja sam konkretno kupio prosle godine nov CFMOTO, na zelene table trajna registracija ukupno izaslo oko 4000din sa tablicama i osiguranjem. Moze da bude korisna stvar, ja sam ga vise kupio da ispunim sebi zelju iz detinjstva i za voznju po polju, do vikendice, za pecanje itd nego za neki rad.
 
Poslednja izmena:
opasno ga gazi,a ko i svako dete stane pa se pravi vazan

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Знам да се води као атв. Колико је кубика? Ако је 600 кубика и преко 30 кс требало би 105-110 км на сат да иде.
 
Nazad
Vrh