ATV ili QUAD za poljoprivrednike (ali i sve ostale)

U Bačkoj Topoli. Moto-bike. Na ove male dvotaktne je garancija 10 dana. Ovaj sa anlaserom je bio 570 evra.
 
Ma i ja kad sam otišao vidim piše moto-bike. Reko jel gazda iz Kaća, kaže nije to ta firma, ovo je neki drugi moto-bike...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Pokusaj da sipas sto cistije gorivo, da ti ne upada trunje itd. Jer posto su mali motori mali su i karburatori i brzo se zacepe. Ne znam koji je kod tebe tip karburatora ali imas karburatora za te male motorice koji kad se zapuse krenu gorivo da pustaju napolje. Odvrnes gorivo i krene da kaplje ispod motora..
Karburator i plasticni starter su jedini problemi na tim motoricima.
 
Ja sam cimao par drugara iz Nemačke da nam nadju nešto tamo kod njih,makar i u kvaru ali da bude kvalitetnije.Postoje tako mali suzukiji ali su polovni oko hiljadu evra.
 
Mi smo ovaj dovezli iz Njemacke, rodjak ga dobio dzaba od nekog prijatelja, mi samo platili prevoz 250€. Jedino sto nema papire..
https://postimg.cc/F7bmvf6C]
[/URL]
1-E15-CBBE-0-B49-4-BF3-8859-9570293-B7-BF5.jpg
[/URL][/url]
 
Nema smisla da gledam kako se deca vozikaju i prave mi zazubice. 😂
Jedno dete ima 14, drugo 12, treće 38 😂, brzo rastu pa bolje uzeti nešto ozbiljnije da ga ne prerastu i zabatale. 😁
 
Nema smisla da gledam kako se deca vozikaju i prave mi zazubice. 😂
Jedno dete ima 14, drugo 12, treće 38 😂, brzo rastu pa bolje uzeti nešto ozbiljnije da ga ne prerastu i zabatale. 😁
Mi imamo vec jednog , starac uzeo Pedu, a klinja zapeo ajde tata i ti kupi meni, mada vozi se na B kategoriju, registruje se kao auto, i registracija je 10000 din godišnje https://ibb.co/pjKmBXv, e da cena sada 2500 e, bila je 2000 e, ovu akamo vec 2 godine, sipaj i vozi
 
Nesto se pricalo da se oni mogu uzeti na f kategoriju ili kako vec, uglavnom uzmu se kao poljo masine pa se mogu uzeti subvencije..
Ne znam nista tacno samo sam nacuo.
 
Код нас су сви на зелене табле што нема логике али јбг. Иначе код нас је то сада једна врста престижа. Има их једно 10 ком у граду и онда се скупе и крену по атару да дивљају по њивама. Направише пролетос гадну штету људима чак су и мени по једноме житу возили, срећа па их нисам срео док су у њиви. Иначе то су толико бесни и силни, а и нашмркани чак, је био и један Раптор па су се истумбали са њиме добро нису изгинули.
У нормалном свету тим квадовима је забрањено кретање кроз саобраћај осим по терену.
 
Тај на зелене табле барем 2-3 пута скупљи од педе на белим таблицама. О перформансама и буци не треба причати.
 
Kod nas je stigao jedan Polaris 1100 ccm3, kabina, roll bar...pre par godina a cena tada 25k evra, na zelenu tablicu je registrovan.
 
Овде има бомбардиер, цф мото, полариса и нека звер мислим да има чак тркачку спецификацију.
 
Nazad
Vrh