Akumulatori

Ја исто само најјефтиније и још ако је нека акција одма пазарим. Јбт га што каже Грунт вазда је нешто друго криво што је акумулатор цркао фабрика никада.
 
IMG-20220512-140049043.jpg

Само морам проширити носач од 180 је ужи 4цм...Стари је стављен под оптерећење ради само 30%.
 
Pozdrav,
Da li je neko kupovao akumulatore u BiH? Može li se uštedeti? Čuo sam da su tamo jeftiniji i možeš porez da vratiš.
 
Koji akumulator pazariti za 542? Gekn'o je Mustang 100D, mislim da je izdržao godinu dana posle garancije.
Pitam jer bih kupio što je veći mogući, jer u žetvi se prebacuje akumulator iz 542 u 577, a iz 577 u Z142. U principu 542 radi nekih maksimalnih 100rh godišnje, uglavnom stoji u dvorištu i ne pomera se po dve nedelje.
Gledao sam Baren zbog 37 meseci garancije, u odnosu na 25 meseci kod Mustanga.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
I moj glas ide za najjeftiniji, plus po mogućnosti neki smart punjač. Pa kad god imaš dosta paljenja traktora i kraćih vožnji sa svetlima, a potom nemaš bar nekoliko sati (po mogućstvu i pola dana) rada traktora bez svetala, ti nakači taj punjač da dopuni akumulator. I kad stoji na svakih mesec dana takođe dopuni aukumulator. To mu više znači za trajnost nego da je ne znam kog brenda...
 
Ја сам купио Мустанг пре једно 2 недеље и изашла ми реклама за њега на фб и сви кажу како је лош. Видећу да ли сам се преварио, до сад сам имао све циак.
 
Mene je danas na autu izdao exide premium 64 ah posle sest ipo godina. 2015 je iznenada crkao u garantnom roku i dobio sam nov, do sada je radio. Punjenje je 13.9 pa izgleda da mu je to "pomoglo" sad.. uzeo sam opet isti, 40 meseci garancija,a treba da vidim i zasto ne puni dobro
 
Mustang 100D je 9600, sa 25 meseci garancije. Top start istog kapaciteta je 12400, sa 36 meseci garancije. Mislim da se isplati dodati 3000 samo zbog garancije. Pitanje je samo da li znači garancija ili odbijaju reklamaciju usled nepravilnog korišćenja.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Onda gledam najjeftiniji, ako već garancija ne znači ništa. Džabe mi garancija ako će odbiti kada odnesem...

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Kupio sam na kraju Top start 110Ah, 900A udarne struje. 13 crvenih novčanica, 3 novčanice više za godinu dana dužu garanciju.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh