ZMAJ kombajni

Зајебавају те она три дугачка брезона што држе велику опругу поједу се затежу у диск и мука.....
 
I njih sam vadio otpustali ih da ne prave otpor i nista, menjac ceo spanovao ka varijatoru ,Kais ima duzinu da izadje, izadje rucno ali kad se upali onda ha neato koci
 
Ти шрафови праве проблем кад се разлокају,као и подлошка кроз коју пролазе изгубе свој правац и иду у ексценрар троше кајлу главчину....ма лоше решење скроз имао сам ту муку...
 
Klip sam menjao drugi stavljen opet isto, moracu opet da rasturim oprugu sa srafovima natenane i pogledam. Jer bas mi pravilo problem na jacem zitu a druk na pola ali nije se imalo vreme da se rastura
 
Могуће да су дискови потрошени ништа ме не би чудило...али ако су потрошени не би смели да заглављују никако....дали су ти разлокане оне три рупе на дисковима?Као и на плочи опруге?
 
Vidi glavcinu na diskovima mjenjaca, sto se zavrce za disk,da nije u njoj luft,pa da glavi kad se vraca!
 
Nisu razlokane rupe su bas po srafu, a na ploci mislim da je i tu dobro. E ovo sto kaze zmaj nisam gledao. Videcu ima na otpad da uzmem druge diskove da probam. Ne znam sta cu ali moram to resiti
 
Da li je neko ugradjivao one plocevine na heder od zmaja 142,da bi mogao da vise digne heder?Ako bi mogao da slika kako izgleda
 
Ima varijanta da se digne heder, i grlo dodje do same kabine, to mnogo znaci na prednjem delu hedera koji onda bude znatno visi, cuo sam od vise ljudi za ovo, sad bi da uradim kod mene
U principu samo se menja tacka oslanjanja klipova na heder,, e sad slika bi vredela mnogo.
 
Gde bi mogao naci klipove, ako znas, od cega odgovaraju?
Za tockove bi se znao snaci, jedino sta bi mi bilo bollje, tj gde bi dobio visi heder?
 
Možeš na krajeve ubaciti adaprtere da kao produžis klipnjacu, tj. na taj deo gde kacis za uvodno grlo. Kod mene je tako napravljeno, i uvodno grlo dodje taman do kabine. Samo u suncokret koristim, za ostalo skidam. Mada opet, ne dobije se tu nešto puno na visini. Najbolje bi bilo i veći točkovi, ili skroz drugačiji tip hedera.
 
Nazad
Vrh