ZMAJ kombajni

I meni se to pojelo u pm,a prosto ne mogu da verujem da nema kao rez deo

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Пуче ми сајла бубња ја погледам кад кућиште где је пињон окреће се тј кугла у кућишту лежаја се окреће.Данас свратим да видим ново кућиште кад оно се исто окреће у руци(кугла)....Иначе лежај је добар једноставно кућиште лоше а ново стављено прошле год...
 
Lim koji ide na češalj na korpi (za kukuruznu adaptaciju) , koje debljine treba da bude,je l dovoljno 1,5 mm? I da li mora da bude zakrivljen na kraju da oni krajevi češlja udju u njega?
 
Ja sam jednu zrelu za remont kupio na kile, doduše žitnu.Trebao si otići do Rume na vašar, našao bi kod čUkuladnih sigurno povoljno.
 
Знаш шта кад сам радио адаптацију за Жито видим на једном крају се усукала ,одварила се како немам појма(кукурузна корпа)Некако сам успео да је вратим...гуртном сам је утегао и заварио е сад јбг шта ће бити не знам.
 
Da li možda neko ima i da bi prodao lančanik koji je ujedno i španer za lanac za pogon kukuruznog adaptera?
Za Z 142
 
Brankoviću hitno radi inventar
Skinuh grlo danas
Nije strašno stanje
Sutra slamotresi i možda ladja i sabirna sve zavisi koliko vremena ufatim

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Grlo uradjeno još da se vide ležaji na gornjoj osovini svakako treba lančanike menjati
U bunkeru treba korito pokrpiti i spoljni lim gde izlazi spirala i ovaj idiot što je pravio poklopac bunkera to treba prepraviti




Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Luka jel ti radio i nadogradnju bunkera ili samo poklopac, ja bi hteo da odradim nadogradnju i imao sam od ranije sa foruma šemu sa dimenzijama ali sam zagubio.
 
Nisam ne sejem žita samo soja i kukuruz
Jesenas sam ga malo probao u soju kad sam ga dovozio kući išao je nekako s obzirom da je Heder bio katastrofalan
Nije nadogradnja već neki idiotizam od poklopca


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Z 142
Šta može biti razlog da se poluga ladje i nosač ladje dodiruju? Na obe strane. Gumice su dobre,deluje mi da nosači dobro stoje,a poluge kao da su pomerene na spoljne strane i da su one uzrok što dolazi do zakačivanja.
 
Nazad
Vrh