ZMAJ kombajni

Nije problem u parama koliko ke taj ikaterm i gde pazariti?

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Kolege jel neko ugradjivao hladnjak od john deere kombajna na zmaja 142 kaze covek da moze i da nema problema sa prasinom i plevom

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
Може него онда мораш комбајн у зелено да фарбаш јер оће да има проблем са подвојеном личношћу почне нека шизоврена цепања да има.🤣
Ако има места може зашто да не код мене је другар на 161 имао од неког улта хладњак са ређим саћем никада није имао више проблем са загушивањем.
 
A kakve veze ima od čega je 'ladnjak?
Bitno da imaš količinu vode i protok!!!!!!
Od čega može da stane i da ispuni ta dva uslova trpaj
Što god veći to bolji!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Gledam ovi dana neku 143 2002 godiste ima motor mercedes 170 ks verovatno naknadno ubacen . Da li je taj motor bolja varijanta od orginala 105 ks
 
Jeste iz Banovog polja prodaje 2 komada 143 , 2002 mecka motor 12500 i 2005 imr motor 11500 taj ima i secku oba su samo zitna varijanta , ja i drugar imamo 100 jutara ukupno zemlje da skine to je za zmaja taman , koliko sporije radi toliko se brze nadje deo nego za neki strani
 
Stoji mi vap u uzvecu u servisu mesec dana nikad da stignem pa bi usput i da se promuvam da vidim kombajne .Ako nadjem 143 sa kamisovim motorom da je ocuvana sa oba adaptera i kolicima , ovaj sa meckinim nije mi problem ni potrosnja ni tehnicki pregled , samo da ne bude neki problema ne volim buzdevine , secka mi ne treba
 
Gledam ovi dana neku 143 2002 godiste ima motor mercedes 170 ks verovatno naknadno ubacen . Da li je taj motor bolja varijanta od orginala 105 ks
100 пута боља варијанта од С46 мотора. Генерално том комбајну је С46(105кс) мотор слаб овај ОМ352а му је малко јачи али од вишка снаге глава не боли растерећенији је и одма и мања потрошња.
 
Kako menjati ovaj lezaj?

Da li nesto dobijam ako odvojim ulazno grlo, tj da li ima iznutra mesta da ga iskucam napolje?
 
Ta Mečka 352a ima tačno 157ks.Potrošnja goriva u odnosu na S46 je smešno mala, imao sam oba motora pa znam.
И без турба је бољи од С46,мени прошле године заглавио турбо целу сезону је тако косио да ми нисмо то ни приметили док отац нешто није чачкао око усиса и чачне осовину кад она зарибала.
 
Kako moze bez turba da ide,to mora da je dimilo kao nenormalno ,na autu kad skines usisnu cev da turbo ne gura vazduh u motor ,on dimi kao lokomotiva,i tako na duze staze sjeb.. motor.
 
Nazad
Vrh