ZMAJ kombajni

Hvala na brzom odgovoru.Jesi li imao 132,133 ili si cuo da toliko staje.Juce je komsija kupio 133 sa bunkerom pa nezna koliko staje psenice u pun bunker.Nesto je cuo do 1200 kg ali sve su to price.Nema pouzdanog podatka.
 
Konkretno me interesuje dali da kupim zmaja 142 ili 162.Cene i stanje su tu negde.Radio bi psenicu,suncokret i kukuruz na nakih 100ha.U obzir dolazi kukuruzni adaptar sa tarupom.To napominjem zbog snage motora.
 
Tomo uzmite 162 veci ucinak potrosnja ista mozda i manja od 142ke malo je komplikovaniji kombajn al moze da se navikne i na to
 
Tomo uzmite 162 veci ucinak potrosnja ista mozda i manja od 142ke malo je komplikovaniji kombajn al moze da se navikne i na to
Jel moze 161 da nekupujem sada i 162 posto ovaj prvi imam?:osmeh: Pomesao si me sa kolegom Diklofen on pazari kombajn!:ppozdrav:Inace ljudima se cini da je 161-2 komplikovaniji od 141-2,a najveca mu je prednost sto ima reduktor na dobu i kada se kruni kukuruz nema potrebe za lancima i lancanicima sve ide preko kaiseva sto je mnogo sigurnije u slucaju da dodje do zaglavljivanja doba kais proklizi,a lanac neprasta!
 
Ma da imam dosta para ne bih ja Gorane razmišljao znajući u kakvom je stanju tvoj kombajn.Nekako jednostavno ne želim da se zadužujem u kredite pa će tako kupovina biti prilagođena kešu u džepu.
 
Ja u oglasima nisam video dobru 162 da bi došlaq u obzir za kupovinu
već sam ti napisao kad si prošli put postavio isto pitanje...kupi 142 a za kapacitet na 100hektara ne brini...jedino ako nisi planirao da sve za dan uradiš
sledeća opcija 170-190 za malo više novca dosta veći kapacitet
a za još malo novca 171-191....
 
Nazad
Vrh