ZMAJ kombajni

Seksa razbija pokusacu sutra sa guranjem ulja i ostale seme zamene cevi i vracanje izjendacivaca...Da desna zavisi kako se gleda.

ma sta se brines za kocnice, nemoj da zuris meni leva ne radi odavno , pa smo jedne godine sredili i opet sledece crkla, tako da godinama vozimo sa jednom. I nije to nikakav problem toliki , kad si u brdu pazis kako se okreces i nema sta. putem ne juris i ovako i onako. A aklo te bas nervira zameni te cilindre mozda i proradi . ::samo bes::
 
Kada vidim 780 odmah se setim detinjstva i kako nam je komsija kosio ceo dan 10 jutara zita. I tako svake godine..
A takodje i u nekom medju vremenu sa vrsalicama, kada su pojedinci kosili samovezacicama, pa iz krstina na njivi, na kombajnu se skidalo vitlo produzavao hederski sto i na njega ubacivalo snoplje.
 
Slika univerzala posle udesa
vO6o9GN.jpg


- - - - - - - - - -

I posle radova na limariji
 
Da lì ima neko broj za polovne delove za zmaja 132, 133? Bio je jedan u okolini kragujevca sto in rasturao, ali ne mogu da nadjem broj...
 
Imas prodavnicu na Lipskoj rampi pokraj Smedereva, Auto Sanja (026/652539) . Nisu polovni delovi u pitanju ali ima svega za male Zmajeve.
 
Imam problema sa kosom.Juce sam polomio novu pa sam je zavario pa opet pukla.jutros startovao sa novu kosu opet danas puce ja je opet zavarih sad pred noc opet puce i vise nije bilo zanimljivo.... znaci kosa ne upire nigde kliza lepo,soljke su nove i opruga.stvarno nemam prestavu zbog cega puca?????? Puca na 3_4cm od kuglu....
 
pozdrav drugari imam jedan problem zsto mi 133 ubacuje sitnu plevu u bunker nije cisto zito,ja znam da nemoze da ocisti kao ovi veci kombaji ali mora da moze bar priblizno
 
Imam problema sa kosom.Juce sam polomio novu pa sam je zavario pa opet pukla.jutros startovao sa novu kosu opet danas puce ja je opet zavarih sad pred noc opet puce i vise nije bilo zanimljivo.... znaci kosa ne upire nigde kliza lepo,soljke su nove i opruga.stvarno nemam prestavu zbog cega puca?????? Puca na 3_4cm od kuglu....

imas negde lufta dosta pa ti zato kida,ili u bronzanoj cauri ili u zglobu,dal u lezaju ili na krajnjim caurama,kad je to sve utegnuto nece pucati sigurno,ja nisam kosu izvlacio nepamtim
 
Ljudi vec sam pitao,al niko nista ne kaze, ima li negde da se kupi davac za elektronski sat za obrtaje doba. Ako to neko jos proizvodi. Cuo sam da teleoptik ne radi vise.
 
Da li neko zna dimenzije remena elevatora neovrsenog klasja - povratne mase , kataloski broj 083.0224045 za 143 ?
 
Nazad
Vrh