ZMAJ kombajni

@Ganga
forum nije za prepucavanje normalno al nije ni za napadanje nekog bez razloga,vratite se stranicu unazad i lepo procitajte iz pocetka.....
okacena je slika zmaja 132 i zatim sam prokomentarisao kako spaner remena vitla nestoji dobro ili putanja remena svejedno,(i neko od clanova napise kako mi bas to zapalo za oko),zatim clan srdjan7 okaci sliku sa istim problemom,kasnije kaze da je ispravio putanju,clan Kiraj okaci sliku kako to treba,vi okacite sliku iz kataloga kako to treba,ja lepo potvrdim sliku Kiraja,Clan Galki takodje potvrdi da je tako ispravno,razumem zasto ste napali clana Montoyu za izraz grablje(decko se tako izrazava pa sta sad),al sta sam vam ja zgresio u svemu tome kasnije e to mi nije jasno nikako i zato sam trazio da mi pojasnite sta sam ja to pogresno izjavio ili napisao(nestrucno po vasem misljenju),nije ljudski nekog napasti bez razloga i cucnuti pred svima,narocito za jedan izraz Grablje,Boze moj............................
 
e onda je ok,super je sredjen,bar na oko.svaka cast.inace i secka ti je cini mi se kao moja,klasova.
 
Vlada77,druze jel standardni motor imas unutra(s46),kako je tera,kojom brzinom kretanja ides u nekom prosecnom zitu? Meni na izgled nesto lose radi secka,mozda slika vara...
 
tupi su mu nozevi ili nije uskladio prenos ,tj krajnju brzinu okretanja secke.kod nas radi na 2000 obrtaja.
 
befrr6.jpg
evo kako radi secka
Tako vam radi secka?
Po meni,to je lose,ako ona tako radi...
 
Ja ako stavim da nesto radi,onda to ili radi ili ne,ako ce da to nesto lose da radi,ja to skinem i ne radim.
A bez da se neko uvredi,tarup traktorski i ona mlatilica bolje urade posao nego ova secka.

Al' to je moje misljenje...
 
koji ste vi biseri stvarno pa nije taj kombajn klas ili neki drugi da sečka razbaca kolika je širina hedera a vi svaku zamerku morate dobro da prokomentarišete možda je dečko tek stavio sečku a to da tarup traktorski ili neka mlatilica KR radi bolje to jedino kod tebe može jer pre bi stavljali neke mlatilice ili šta već mesto sečke nego sečku svi vi ovde samo ćekate da neko nešto okači pa da onda kudite i pametujete ako se meni tako sviđa kako radi za ostale me baš briga
Jel si se sad jako iznervirao?
 
znali neko da mi kaze broj kaisa za bunker zmaja 135 dosta je u losem stanju kais pa su se brojke izbrisale tako da nemogu da vidim dimenzije .
unapred hvala....
 
pa sta je vama ljudi pa zar ne vidite da sam isao dva prohoda bez secke a jedan prohod sa seckom.inace je psenica imala vlagu 20% pa sam samo probao.inace secka radi vrhunski!
 
@vlado kako su se pokazala svetla iznad sajbne? Nemas problema sa odsjajem od prasine? I da pregledaj malo stranicu,imas par pitanja i od ostalih clanova.
 
Na sta treba obratiti najvecu paznju prilikom kupovine kombajna Zmaj 133? I koliko Zmaj 133 moze dnevno da ovrse u jednoj parceli znaci koliko je maksimalni dnevni ucinak Zmaja 133?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh