ZMAJ kombajni

Danas na miru pregledao zmaja i evo i neka slika.
2enagc2.jpg
209sihi.jpg
xgfz80.jpg
6fz6sp.jpg
 
Ljudi jel moze neki broj telefona gde se mogu nabaviti novi ili polovni delovi za Zmaj kombajn?
Ako u sezoni ode nesto ,daleko bilo, da mogu brzo da nadjem deo da ne gubim vreme. U Sremu i okolini..
Unapred hvala
 
Ne pravio sam je. Al tu mi je u selu pa ako ti je bas jako jako hitno reci sta ti treba pa cu pogledati dok jos covek ne krene u vrsidbu jecma. Ako vec nije.... A onda bas necu biti sa vremenom.....

ne bih da te mučim, ali ako posotoji mogućnost interesuje me koliko spjki ide na hederu - džekova, i broj creva na hederu i njihova dužina, poz...
 
ne bih da te mučim, ali ako posotoji mogućnost interesuje me koliko spjki ide na hederu - džekova, i broj creva na hederu i njihova dužina, poz...
Idem ujutro kod coveka pa ti javljam. Reci ako te jos nesto muci. @ lazarrunjevac mislim da ces bolje proci ako postavis post u temu prodaja,ovde nece puno njih videti oglas. Jedino moras da nakupis cini mi se 30-ak postova da bi mogao postavljati oglase. :cao:
 
ja sam danas menjao ležajeve 6310 na zvonu menjača imaju malo lufta pa da nebi bilo još gore stim da radim i komplet varijator nove čaure kaiševi
 
@todor koju marku lezajeva stavljas? MI smo prosle godine kod nas stavili cx. Kao neki Poljski.... A caure sto stavljas jel to u onu srednju remenicu varijatora ili u nosac varijatora? Ako je u remenicu napisi gde mogu da se kupe. @konstantin BIO,IZMERIO I IZBROJAO! Imas 5 komada creva bas onako kako sam ti i rekao a duzina je nekih 1.5m. Nisam mogao bas tacno da izmerim jer je poprilicno masno ispod kabine gde izlaze creva.... Nadam se da sam ti pomogao.
 
@todor koju marku lezajeva stavljas? MI smo prosle godine kod nas stavili cx. Kao neki Poljski.... A caure sto stavljas jel to u onu srednju remenicu varijatora ili u nosac varijatora? Ako je u remenicu napisi gde mogu da se kupe. @konstantin BIO,IZMERIO I IZBROJAO! Imas 5 komada creva bas onako kako sam ti i rekao a duzina je nekih 1.5m. Nisam mogao bas tacno da izmerim jer je poprilicno masno ispod kabine gde izlaze creva.... Nadam se da sam ti pomogao.
Zahvaljujem puno,danas sam definitivno odustao od kupovine te 143,jer je malo vremena do zetve za sredjivanje kombajna.
 
@todor koju marku lezajeva stavljas? MI smo prosle godine kod nas stavili cx. Kao neki Poljski.... A caure sto stavljas jel to u onu srednju remenicu varijatora ili u nosac varijatora? Ako je u remenicu napisi gde mogu da se kupe. @konstantin BIO,IZMERIO I IZBROJAO! Imas 5 komada creva bas onako kako sam ti i rekao a duzina je nekih 1.5m. Nisam mogao bas tacno da izmerim jer je poprilicno masno ispod kabine gde izlaze creva.... Nadam se da sam ti pomogao.
u nosač varijatora a ove na varijatoru ću piksnovati tj za 180e da mi sve uradi i da zavari te čaure
 
jel ima neko pojma u levoj poluosovini kod kočnica imam lufta i to baš dosta jel tu ima neki ležaj ili šta već ako je neko radio ili zna
 
@ Maticu

Jer to nov kombajn, nesto ste ga zdravo jako uglancali ja ga ne bi ni tero u njivu nego parkiro ispred kuce nek se selo jedi.
 
Parkirali bi ga ispred kuće ali ne može nikako jer ne može da se prođe pored hedera.Nismo ga glancali uopšte,takav je i bio samo je verovatno drastična razlika kada stoji na suncu i kada stoji tamo gde je stojao prilikom remonta.Kada prođe selo svi blenu kao da je ne znam ni ja šta a ne obična gomila gvožđa.
 
Nazad
Vrh