ZMAJ kombajni

Pošto idemo kod istog čoveka, ne čudim se što i ti znaš o džaku na usisu. Samo što kad ja odem, onda neke stvari moram sam da zaključim a ne servira mi se odmah odgovor na srebrnoj tacni. Tako da se u suštini ne proseravam tuđim znanjem.

Što se tiče čika Njutna, krakova i sila: ima ljudi na forumu koji će znati tu formulu da iskoriste na milion načina. A to što ti nisi među njima, nije moj problem.
Pozdrav i dosta više sa off-ovanjem.
 
Ako ti ides kod coveka da ti on prica o dzakovima na kombajnima...pa ti nemas ni dzak a ne kombajn !!



@Matic sto se tice Gertrude jesi radio sta po pitanju el.instalacije ??
 
Mnogo si mi ti bistar, znaš? :)
Ja ovde prekidam diskusiju na temu moje imovinske karte i svega ostalog nevezanog za Zmaj kombajne.

Pozz.
 
pozdrav ljudi dali mi moze neko reci koji je proces kod menjanja onih krilaca na odbojnom biteru inace upitanju je zmaj 142
 
Nikakva velika matematika.Morate da skinete drugi i treći slamotres da bi mogli da dođete do bitera i da bi imali mesta za rad jer drugačije neće da može.
N.A el.instalacija je kompletno urađena ispočetka jer je prethodna bila kao da su se deca igrala.
Danas sam doneo drugu žitnu korpu jer je juče ustanovljeno a kasnije i potvrđeno da je ova koja je došla sa kombajnom kriva.Svaka čast majstorima koji su ga terali pre mene,uspeli su pošteno da ga srede.
21mggzt.jpg
 
@Matic
sta bi sa tvojom korpom,kako si znao da je kriva,jel nije dobro izvrsavao jecam sto si neki dan imao zakazano vrsenje pa si primetio......ili.....mozda se i od promaje i sunca deformisla,nagla promena temp....vidis cas sunce cas kisa,vetar.....strasno
 
Ha,ha,ha vrlo duhovito.Taj ječam koji je trebao da se radi ne može zbog loših vremenskih prilika da se uradi.Prilikom štelovanja zazora korpe došlo se do zaključka da je kriva jer su mere na ulazu,izlazu i desetoj šini bile katastrofalne i nije bilo teoretske šanse da se našteluje.
 
Matiću tu žicu iz korpe ćupaj ja sam kupovo svjetlo vućeno žicu iso sam ćak u zagreb po nju kupio sam dosta imam za 5 korpi da obnovim evo kakava je moja .. :D
287oehu.jpg
 
Ratarhr naravno da ću da ih promenim.Kupio sam nove od pravog materijala,0.5 eura komad.Jedan stručnjak me je ubeđivao da stavim žicu za varenje,kao ide to i tako.Išlo bi što ne bi a kako bi ih skinuo posle to niko ne zna.
2wejfqv.jpg
 
Maticu ova zica sto sam kupio ja ju nabijam bude dugaćka nekih 50cm i stavim ju u prvu rupu gore i nabijam nijedna se nije savila a gore lupam ćekićem .. :D
 
Ratarhr znam za to jer na korpi koja je kriva(univerzalna)idu žice 6mm debljine koje su se zamenile očas posla ali ovde je malo sporija zamena jer su žice 2.5mm debljine i hoće da se krive kada naiđu na otpor.
 
matiću šaljem poruke, ali nešto nije u redu, izgleda da nikom ne stižu.... ne znam u čemu je problem, inače sutra idem da gledam tu 143 - ku pa mi je zato hitno potrebna informacija koliko se kreću... i kako suse pokazale
 
a kakav je taj kod vitka, jel u radnom stanju ili je neki za otpad, nisam u toku?

Bio je pre neki dan kod vulkanizera u bratmilovcu na lepljenju gume, tu sam ga video. Kasnije sam pitao ovog u v. radnji i on mi rece da je vitkov i da ga kao prodaje. Inace izgleda poprilicno ne izradjeno samo mu je farba dosta izbledela. Ja mislim da im se cena krece o 10000 - 14000.
 
Nazad
Vrh