ZMAJ kombajni

pa imam ga bar 10 godina.....covek redovno dolazi u rumu na vasar,i nemojte da vredjate Maticu,bez gospodine molicu lepo....
 
E moj Maticu,to je izglda neka zesca grobina,bez uvrede,dali je isplativo remontovati kombajn 90% na danasnje vreme...:sta:
 
Cudno kako neki ljudi razmisljaju!
Nas 171 se isto remontuje bas generanlo!
Kad smo ga razvalivali sta god pipnes nije sigurno, trulo!
Sta sad treba covek da ostavi i se jebe u sezoni? Naravo da se iplati pa i 100% remont ako treba ali da radi kako treba!
A zmaj se hvala bogu remontuje 2.000,- ito ohohoh
 
Ja nemam iskustva sa time,ja sam moju 143 platio 15000€,i sluzi me za sada 5 godina bez i jednog kvara(lezajevi, osovine,truli limovi i slicno),jeste placena mnogo,ali ne zalim jer stvarno "radi bez greske".:osmeh: Znam neke ljude koji su isto godiste placali oko desetak hiljada i ne mogu da se naopravljaju,a isto su radili "veliki remont" kada su kupili...
 
Jeste,ta vaša 143-ka je aždaja od kombajna čim ide bez održavanja.Dok ovi naši zmajići nisu njoj ni do kolena i mora da im se radi pravi remont.
 
Onda je ipak moja sledeca zelja da mi tata kupi kombajn,mislio sam da uzmem neki osrednji ali vidim da se svaki mora odrzavati ako vidite u oglasima da se nudi neki koji se ne mora odrzavati i da moze ici 10-ak godina molio bih clanove da mi jave.
 
Kolega N.A pa to je barem lako.Kontaktirajte člana Dobrinčan da vas uputi u pravom smeru prilikom odabira kombajna za vas.
 
kakav je kombajn univerzal, na što treba paziti pri kupnji? jel ga teško podesiti?

jel bolji univerzal od 132/133 zmaja?
 
Slažem se ja nemislim da su svi majstori takvi kod rođaka došo majstor radit isti kombajn kao moj i nije mogo skinut remenicu i uzeo čekić od 15kg lupio par puta i polupo ju, rođak ga pita šta ćemo sad on kaže ili kupi novu il ju zavari .. i kakavi su to majstori a u selu je kao najbolji ::sramota::
 
hehehe,kod mene vazi pravilo,kada kupujes kupi pravo,a ne boklucki pa ga remontujes ceo zivot...
P.S moj zmaj ni jednom nije izasao iz supe,neociscen,neizduvan i ne podmazan... isto tako bili i kod prethodnog vlasnika...
 
Nazad
Vrh