ZMAJ kombajni

Auuuu.gospodine @Matic da li je to počelo montiranje novih delova i smanjivanje promaje na Gertrudi?To mora da je težak i naporan posao? :sta:
 
Da li neko zna do kad su se u Zmaju proizvodili kombajni 143 i 135, i koliko su "odprilike" koštali novi? Pretpostavljam da je Zmaj proizvodio do 2004. ili 2005. godine, ali nisam siguran...

Za 143 ne znam, to bi možda kolega matić znao, a za 135 znam jer je moj 133 zadnji koji je izašao iz hale trebalo bi da bude 1991 a posle njega su krenule da se prave 135 ice...
 
To su hidroakumulatori sluze da prime udare od hedera kad se vozi po neravnom terenu

Danas majstor menjao ulje i filtere


296kz21.jpg
 
Ne znam verujte mi.Još samo i njih da sam menjao.Ipak je nešto i ispravno na kombajnu.
 
Poslednja izmena:
leleeeeee
G-din Matic kad sastavi svoj zmajcek nece morati da ga farba uopste,jedino hidroakumulatore malo zamazi cetkicom i komplet ofarban.....
 
Nisam ništa video prilikom kupovine.Spolja gledano tip-top,pali,radi,sve se okreće ali kada je počelo rasturanje iznenađenje do iznenađenja.Odmah se dalo videti kako je održavan prethodnih godina,nikako.
G-dine Danger hidro akumulatore ćemo oprati i ima da se sijaju kao novi.
 
Pitanje za Matica i ostale:GDE naci nove spirale ( ili ko ih presvlaci) od cistog zrna i povratne mase za zmaj 170?
 
Dali neko zna neki br. telefona gde bi mogao naci gumice klipa varijatora za Zmaja 142. Trazio bi brzom postom da mi posalju. Izgleda da su propale i sliva se dosta ulja.
 
Nazad
Vrh