ZMAJ kombajni

Zar nebi trebalo da prolazi sva slama kroz secku?
Jel se na snimku vidi da rasipa i ispod pre secke! Nemoguce je da to sve ide izmedju slamotresa!
Koliko kosta secka za 171 sa pratecom opremom i gde se moze nabaviti!
poz
 
Ovo sto pada prije sjecke je pljeva sa sita... sva slama prolazi kroz sjecku.

Po meni, sasvim solidno odradjen posao... navikli smo gledati lexione kako fino razbacuju, ali ako se mene pita, bolje od ovog ne treba
 
Izgleda mi na snimku dosta, mada i ja neporedim sa claasom niti to ocekujem!
Gledam da jako puno ljudi kod nas pale i strnjste i kukuruzovinu ( mozda cak i svi )
Kakvo je iskustvo posle secke u oranju i tanjiraju? Dolazi li ipak do gusenja!?
 
Stavicu sada sliku. a za sita ja ove sezone planiram da za psenicu idem na 142 -9mm a jecam 13mm
u katalogu za djuru 1620 je psenica od 9-13 jecam 13-16mm
24mzvup.jpg

Post je spojen: [time]1295192402[/time]
_________________________________________________
Nznm kako je kod vas, ali kod nas od kako ne palimo strnjike pojavila se neka buba koja se leze u otkosima bez obzira secani ili ne. Napada kukuruz, i pije hlorofil.... Kakva su vasa iskustva:haha: :sta:
 
lepo povisenje bunkera,dal neko pravi samo da se zasrafi,planiram odavno jer me pati u kuruzu a mrzi me a i nemam vremena da se sam bakcem oko toga,svaka informacija dobro dosla
 
@meshter
bas si lik :bravo: :bravo: :bravo:,covek ima uvek odgovor u pravo vreme,do sad od kad ga pratim nikad nije zakazao ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: :ppozdrav:
imal nekih slika kako radi
 
danger je napisao(la):
lepo povisenje bunkera,dal neko pravi samo da se zasrafi,planiram odavno jer me pati u kuruzu a mrzi me a i nemam vremena da se sam bakcem oko toga,svaka informacija dobro dosla

Ajd da i ja tebi jednom pomognem, nastavak ili povišenje na bunkeru kombajna Zmaj radi Prokić iz Mačvanske Mitrovice 140 evra sa poklopcima. :ppozdrav:
 
odg... za dangera ako te interesuje da pravis sam poslacu skicu da napravis,
inace treba jedna tabla lima 2mm a mogu se koristiti stari poklopci
zasto davati 140e? ja sam moje sam pravio, nastvk se srafi vema lako
kad dosadi moze se skinuti isto tako i povecava zapreminu za odprilike 300kg :D
 
Nazad
Vrh