Zmaj berači kukuruza

Da li je neko ugradjivao jos jedan red zvezdi iznad komusaljke na 222 kao sto ima 223 i 224? Da li bi vredelo cemu? Pratili smo i ljusti se kukuruz najvise kada zvezda stisne klip na komusaljku.
 
Код мене се нај боље чишћење показује на одкидачким ваљцима и плочама такође и спорија вожња,комушачки сто само доради посао.....
 
Drustvo hitno potreban kontakt nekoga ko ima delove za K2 konkretno remenica na reduktoru dvokanalna ne na glavnom vec na reduktoru spirala i lanaca.Ona velika fi 400 sa rupom fi 25.Ako neko ima kontakt nekoga ko se bavi ili rastura iste neka mi javi porukom na sajt ili na 0600748644.Pozdrav od Krajisnika
 
Drustvo hitno potreban kontakt nekoga ko ima delove za K2 konkretno remenica na reduktoru dvokanalna ne na glavnom vec na reduktoru spirala i lanaca.Ona velika fi 400 sa rupom fi 25.Ako neko ima kontakt nekoga ko se bavi ili rastura iste neka mi javi porukom na sajt ili na 0600748644.Pozdrav od Krajisnika
to se biksnuje,novu neces naci
 
Beracki valjci da budu ispravni, njihov ulaz ispravno podesen.Spirale na njima takodje.
Brisuci nozevi, berackih valjaka, ispravni i pravilno primaknuti valjcima, da ne namotavaju stabljike valjci na sebe.
Ispravno zategnuti privodni lanci.
Otkidacke ploce pravilno podesene, dole uze-gore sire,-jaaaako vazno.
Visina branja ispravna, bolje niza nego visa, da ne dolazi do otkidanja klipova na ulazu ili sredini, vec na kraju valjaka.
Ispravan broj obrtaja kardana, potrebna je odredjena brzina kojom ce valjci da svuku biljku dole i brzina da klip udari od kraj ploca
I malo sporija voznja.
 
Ja cuo da je lakse kad visina branja visa tj.kad su podignute one rolje ili kako ih ko naziva,sve u svemu zavisi od mnogo faktora tako da ih i nije bas lako sve utrefiti
 
Mislio sam na marku. Ima ih po svakoj prodavnici, vidim da su popularni neki SHWARTZ , zvuce polu svapski polu svajcarski al mi se cini da su cisti Kinezi.
 
Na koju stranu izvlaciti kardan tj skidati krstak kardana na zmaju 222? Krstak skidati ka traktoru ili ka glavnom kucistu?
Potrebano je da zamenem lezaj na prvom nosacu kardana i lezaj u zastitnom limu tj cevi. Oba se nalaze ispod bunkera.
 
Nazad
Vrh