Zmaj berači kukuruza

planiram kupovinu beraca kukuruza pa bih zamolio iskusnije da mi daju neki predlog koji berac uzeti, berac bi bio vucem IMT533. kolko su cene polovnis beraca?
 
pozdrav,mala pomoc,ne mogu da se odlucim koji berac da kupim zmj 222RPM teski tarup ili zmaj 222S laki tarup cijena je ista a stanje beraca je priblizno isto i koja je razlika osim tarupa,hvala
 
planiram kupovinu beraca kukuruza pa bih zamolio iskusnije da mi daju neki predlog koji berac uzeti, berac bi bio vucem IMT533. kolko su cene polovnis beraca?

ako si u ravnicarskom predelu uzmi nekog manjeg zmaja a ako si u sumadiji ili nekom drugom brdovitom podrucju uzmi sip-a. kk 30 ili eko 3500. cene se krecu od 2000e do 4000e zavisno od modela i stanja
 
jel moze neko da mi pojasni sta je laki tarup a sta teski i kakav tarup ima 224 laki ili teski? hvala
 
Teski tarup je onaj sa gusanim nosacima nozeva,ima 2 tipa sa 3 lezaja,i sa 2lezaja,a 'laki'tarup je onaj sto su povarene ploce na osovinu tarupa,na sve ove tarupe idu 32 noza,mada svi ovi tarupi se preradjuju da budu jos laksi i stave se samo 16 ili 20 nozeva a umesto pune osovine ide debelozidna cev i to sve izadje do 300eu,ovakvi tarupi dosta lakse idu,a i lezajevi mnogo vise izdrze.
 
Imao bih par pitanja da postavim, komsija mi vuce 223 sa 560 i kaze da mu je jako tesko na tarupu, toliko da mu gubi obrtaje, inace ima onaj teski sa 32 noza, pa me je zamolio da vas pitam znate li nesto oko ugradnje secke na berac i da li je ona bolja od tarupa, koliko to kosta i ako znate da mi posaljete brojeve telefona radnji koje ugradjuju i prave secke. Unapred zahvalan.
 
ljudi kako su se pokazali majevicini beraci, planiram da uzmem jednoredni? mnogo podsecaju na sip tornado, jel rade po njihovoj licenci?
 
Imao bih par pitanja da postavim, komsija mi vuce 223 sa 560 i kaze da mu je jako tesko na tarupu, toliko da mu gubi obrtaje, inace ima onaj teski sa 32 noza, pa me je zamolio da vas pitam znate li nesto oko ugradnje secke na berac i da li je ona bolja od tarupa, koliko to kosta i ako znate da mi posaljete brojeve telefona radnji koje ugradjuju i prave secke. Unapred zahvalan.
Ja sam cuo da to rade neki ljudi dal iz crepaje ili padine,i za jednoredni berac je 250 e
 
Imao bih par pitanja da postavim, komsija mi vuce 223 sa 560 i kaze da mu je jako tesko na tarupu, toliko da mu gubi obrtaje, inace ima onaj teski sa 32 noza, pa me je zamolio da vas pitam znate li nesto oko ugradnje secke na berac i da li je ona bolja od tarupa, koliko to kosta i ako znate da mi posaljete brojeve telefona radnji koje ugradjuju i prave secke. Unapred zahvalan.
Kontaktiraj naseg clana http://poljoinfo.com/member.php?4252-jbrtka
 
Imao bih par pitanja da postavim, komsija mi vuce 223 sa 560 i kaze da mu je jako tesko na tarupu, toliko da mu gubi obrtaje, inace ima onaj teski sa 32 noza, pa me je zamolio da vas pitam znate li nesto oko ugradnje secke na berac i da li je ona bolja od tarupa, koliko to kosta i ako znate da mi posaljete brojeve telefona radnji koje ugradjuju i prave secke. Unapred zahvalan.
taj berac ima neki problem,nemoguce da je tezak za 560. prvo pokusajte da pronadajete i otklonite kvar, pa onda razmisljajte da li da ugradjujete secku.predpostavljam da ta ugradnja nije bas mali posao,a sigurno nije bas ni jeftina
 
Pa tu se i lomimo da li ugraditi secku ili laki tarup, covek je jako zagrejan za secku a po meni tarup bolje sece, berac je uredu svake godine se pretresa odmah posle mojih beraca a radi ga covek u koga imam puno poverenje.
 
verujem da se odrzava,ali i dalje nije mi jasno da je tezak za 560.ja sam 223 vukao sa r65,vuku ga sa 558,565.sve su to priblizne snage motora i niko nema problema,sto se tice vuce.svi od tih traktora mogu da idu 3.sh osim ako tone kad je vlazno
 
Sve je to istina kolega sto ti govoris, ni meni nije jasno, iskreno nikad nisam vozio njegov traktor pa ne znam kakav je, on kaze da ide 2 sh i da mu je tesko pa me je zamolio da vas pitam za savet i da li bih mu olaksao sa seckom posto je vec stariji covek pa ne bih hteo da menja traktor.
 
Nazad
Vrh