Zmaj berači kukuruza

hvala na pomoci,i jos jedno pitanje hocu mozda imati problem sto je belorus 1025 ravan most sire gume nego standard a time i siri ?
 
ne secam se za spoljnu ali mislim da je unutrasnja 112 cm ali nisam siguran ali secam se prosle godine kada sam prevlacio kukuruz preko njive da kad opkoracim dva reda kukuruza trci red sa leve ili desne strane se gazi
 
jel ti podesiv ugao donje poteznice?
577 je širok 2m i kada desni točak gazi približno sredinom do neobranog reda levi gazi treći red
mislim da je i tvoj približno širine oko 2m
 
montoya imas pp

jel ima neko katalog delova i tehnicko upustvo za zmaj 224 link na forumu je neispravan?
 
Poslednja izmena:
Evo konačno je stigao tražio sam ga ko zlato.Ali sam zadovoljan sad još da mu nabacim bunker i biće to prava mašina.



2ryit1x.jpg
zyhfed.jpg


2m47hfo.jpg
 
И обавезно прошири елеватор јер оће да гуши ако остане узани!
 
559 je traktor u pitanju. Kao IMT 558/560 treba da je motor u njemu. Sa njim ce moci da ga vuce i po njivi i po asfaltu.
 
Bome je kod nas na grbavom terenu 558 jedne godine u kombinaciji sa zmajem 222 prdnuo u vjetar. Dok ovaj nije uzeo berac, traktor bio dobar, samo jednu sezonu brao s njim i odmah traktor na bubanj. sad ima 577 i ide bez brige, dok je s 558 bilo jaaaaako gusto...

Napominjem da je bilo i brda. U ravnici 100% moguce da ce ici lakse, pogotovo ako se tarup okrene da vrti "naprijed"...
 
IMT 558 + Zmaj 221 + prikolica za beracem od 3-4t, kod striceva beru u kombinaciji od 81 ili 82 godine. Traktor jeste imao jednu generalnu opravku motora ali se i posteno naradio.
 
Nazad
Vrh