Zmaj 141,142 Opšta tema.

Ja sam nabavio za rezervu nekada dok sam imao 142 spojnicku od univercala sa vrhom sto ulazi u zamajac...kao novu
Smatrao sam da kad drzi joj centar zamajac nece klamarati i vrzo propasti kad dobihe malo lufta...
Ako nekom treba prodao bi
Колико пара, мислим на фара не паше али нека стоји злу не требало? Имам и неких делова и осовина од универзала могао би можда пола комбајна да саставим. Ко зна кад би нашао доброг универзала можда би га опет купио. 🤔😁 (прва љубав заборава нема)
 
Мене да опале клемпу још би прашина од универзала летела са ушију. 🤣🤣🤣 Али како год док смо њега возили било свега, а понајвише среће и лепих успомена. Жетва трајала по месец дана сви сретни и радосни кад им комбајн стигне на њиву, дружења, пијанки, мезетлука као да кум долази у посету, а сада газду ни не видиш на њиви. А најбоље од свега није се ни кварио 5,6 ременова два ланца и цео комбајн.
 
Nazad
Vrh