Zmaj 141,142 Opšta tema.

Ja sam nabavio za rezervu nekada dok sam imao 142 spojnicku od univercala sa vrhom sto ulazi u zamajac...kao novu
Smatrao sam da kad drzi joj centar zamajac nece klamarati i vrzo propasti kad dobihe malo lufta...
Ako nekom treba prodao bi
Колико пара, мислим на фара не паше али нека стоји злу не требало? Имам и неких делова и осовина од универзала могао би можда пола комбајна да саставим. Ко зна кад би нашао доброг универзала можда би га опет купио. 🤔😁 (прва љубав заборава нема)
 
Nazad
Vrh