DraleTD
Član
Колико пара, мислим на фара не паше али нека стоји злу не требало? Имам и неких делова и осовина од универзала могао би можда пола комбајна да саставим. Ко зна кад би нашао доброг универзала можда би га опет купио.Ja sam nabavio za rezervu nekada dok sam imao 142 spojnicku od univercala sa vrhom sto ulazi u zamajac...kao novu
Smatrao sam da kad drzi joj centar zamajac nece klamarati i vrzo propasti kad dobihe malo lufta...
Ako nekom treba prodao bi




