Zetor

::namigivanje:: za ubuduce tenks.
 
mityoo je napisao(la):
pidikanac je napisao(la):
za taj posao netreba ni minut posla postoje pet samoosiguravajuča šrafa da ih tako nazovem od tih pet krajnje levi je za kardan a kranje desni je za reduktor i ostaju ti tri srednji je od druge i treče brzine levi je od pete i četvrte a desni od prve i rikverca :cao: :cao: :cao:
O tome sam pričao... odvrneš problematični i šrafcigerom izbaciš iz brzine.....

Ide to točno tako, ali je zajebano ako traktor nije na ravnom :nono: ima malo više zajebancije (treba imati dva šraufincigara i dobre živce) :zli:
 
skoro sam došao sa posla nebih li tastu rešio taj problem i reših ga za 1 minut a ona se na njivi zezao 6 sati da da dobro ste pročitali 6 sati je on nešto pokušavao al đabe kad nezna pa čekao mene da dođem iz BG pa na drugi traktor i rešavaj probleme :D
 
miran je napisao(la):
mityoo je napisao(la):
pidikanac je napisao(la):
za taj posao netreba ni minut posla postoje pet samoosiguravajuča šrafa da ih tako nazovem od tih pet krajnje levi je za kardan a kranje desni je za reduktor i ostaju ti tri srednji je od druge i treče brzine levi je od pete i četvrte a desni od prve i rikverca :cao: :cao: :cao:
O tome sam pričao... odvrneš problematični i šrafcigerom izbaciš iz brzine.....

Ide to točno tako, ali je zajebano ako traktor nije na ravnom :nono: ima malo više zajebancije (treba imati dva šraufincigara i dobre živce) :zli:
Za.....no je samo ako si uspeo da ti osatane u dve brzine.... u suprotnom samo pritisneš kvačilo i tako rasteretiš menjač.....
 
Odg: Zetor 6911 96godina

nisam bio dugo na forumu pavidim da se jedan član foruma čudi da postoji zetor 6911 96 god postoji ja sam ga imao od 2007 do 2010 prodao sam ga imao je kada sam ga kupio 2300rsati a prodao sam ga sa 3000radni sati radi kupnje traktora sa prednjim pogonom
 
Moj komša ima Zetor 6911 95.-96. godište. Radio sam sa njim i to je traktor samo takav, pun snage, jedino je spor u rikvercu. Neki kažu da je ta serija 69-ki iz 90-ih godina zapravo serija starih traktora koje je tvornica otkupila kao polovne, generalno ih sredila i prodavala. osobno mislm da to nije točno.
 
Ja to prvi put čujem.... koliko ja znam 6911 se proizvodio do 1979-1980..... otkud ta serija u opticaju 1995-te nemam pojma.... i pitanje je dali je to uopšte isti traktor ili je samo igrom slučaja dobio isti broj modela
 
mityoo je napisao(la):
Ja to prvi put čujem.... koliko ja znam 6911 se proizvodio do 1979-1980..... otkud ta serija u opticaju 1995-te nemam pojma.... i pitanje je dali je to uopšte isti traktor ili je samo igrom slučaja dobio isti broj modela

Mityoo sve je isto kao i stariji modeli. Čak je u prodaji bio i model sa prednjom vučom, 6945. Malo ću se nadodat vezano za moj predhodni post. Mislim da su to bili potpuno novi traktori 90-ih godina, a ne rabljeni sređivani u tvornici.
 
nije istina da su to reparirani traktori to su novi traktori koji su se počeli uvoziti 1992god do 97god nije sve isti kao na 6911 iz 79god primjer boš pumpa je kao na 7211 nema dugme nema duplo kvačilo da ga povučeš rukom već je kao na ursusu c360 nogom se odvaja jako buči u kabini transmisija što se tiče jačine mislim da ima više kilovata od 46kw traktor je najbolji za rad na polju nije za transport što se tiče rikverca nisam ništo primjetio da je spori od 6245 91god imao sam obadva isto vrijeme možem vam iskreno reći da je jači od 6245 jedino kada se uključi prednji pogon na 6245 druga priča da ne raztežem priču traktor 6911 nije loš dao sam ga u oglas par puta i prodo kupio sam traktor sa prednjim pogonom od strica torpeda td75a sasvim druga priča od zetora :D
 
Evo i moga Zetora, došao iz Norveške prije 20-tak dana. :cao:

slika-1213-2010-11-1289071332-velika.jpg


slika-1213-2010-11-1289039050-velika.jpg
 
@ basic Cestitam na kupovini ::svaka cast:: Traktor izgleda ko nov , da li je remontovan ili je to sve fabricki na njemu? Ako nije tajna , koliko te je kostao? :D :ppozdrav:
 
Takav kakav jest, kakvog ga vidis, dosta me kostao na osnovu koliko ga cijenim nemam neku veliku zaradu ali nisam mu moga o odoliti da ga nekupim, extra stanje u svim segmentima. :D
 
Ovog su činimi se sređivali oni prodavci iz Laktaša, čini mi se njihov uradak jer je traktor sređen komplet.
 
hehe znam druze kako ti momci sredjuju traktore :D ali nije ovaj ni prismrdio njima :haha:

bas sam nedavno gledao jednog tamo kod prijatelja, tek ga sredio ˝generalno˝ bas jekao lutra sve sto je bilo potrebno zetorovo stavljeno i stvarno nemos mu pregovorit nijedne. sve na svom mjestu. :ppozdrav:
 
Cena je malo "jaka" ali je traktor "pravi"!! Čestitam na kupovini i da zaradi za 3 nova!
 
hvala ti druze, vjeruj mi da vrijedi, a musterija uvijek ima pa cemo vidit kako ce se odigrat, bit cete obavjesteni.. :ppozdrav:
 
Evo ga malo u poslu, bez sile i žurbe. :ppozdrav:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LQppD6_BNVE[/youtube]
 
pošto ove zime moram da radim generalku na zetoru 7011 večinu delova več imam ali nemam radioničke podatke na koliko se steže glava ,klipnjače, radilica ,klackalice ,pa ako neko može da mi pomogne bio bih mu zahvalan poruke može i na pp :cao: :cao: :cao:
 
Nazad
Vrh