Zetor

pog
vlada015 je napisao(la):
@ dolovac kad su kupovani bili su 22000 maraka a danas im je cena 35000 eura ,normalno da su skupi i polovni.
ledaj mog zetora na profilu 7011 placen 5000 evra i ima swe 4 nove gume i molim psssst. kako da te shvatim onda da je taj povoljan,pale ceneee ljudi
Post je spojen: [time]субота, 14. август 2010. 23:35:31 MST[/time]
_________________________________________________
ratarhr je napisao(la):
Tetak, ima 7711 ima na prednjoj osovini kao da je amortizirana.. traktor je zvijer unutra nije bucan ima cd radio.. sve se cuje fino jedino da ide 30 kmh.. mjenjac je pravi hidraulik boli glava..!!
Ma, nešta..!! :ppozdrav: :ppozdrav:
limarija dobra a motor sapuce... :haha: :haha: :haha:
 
@dolovac traktor je dobar i nije mnogo placen,treba da vidis kakav je moj 7011,stavicu uskoro slike.
 
pravi sumski zetor,
2rx9m69.jpg
eze34m.jpg

radi u sumi u Visokim Tatrama u Slovackoj
 
Zoran0230 je napisao(la):
Dolovac-ovo što vidim na slici je mašina i nije mnogo plaćen :D
nije mnogo placen februara sam ga kupio,menjao sam mu ladnjak,vodenu pumpu i predihtovao ga,sad je bila pumpa visokog pritiska na servis i to je jos plus 300 evra al je sad 100 % spreman za berbu :cao: Skoro je iz dolova prodat 7011 sa original kabinom i hidro volanom i ima amortizere napred za 6500 traktor ispravan!
 
Evo i zeke, 7500e, 93.g., 3100rč, na testiranje gdje drugo nego u šumu :bravo:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Generalno sam zadovoljan, vaši komentari na cijenu? I zanima je kakav je potrošač? Jedan kaže da troši skoro pa duplo nego imt 560, a drugi kaže da troši manje od U-360, e sad jeb ga..
Udobnost, snaga i bilo što drugo se nemože mjeriti s ta dva, osim što ima neprecizniji hidraulik od oba u modu pozicije.
Kabina mi pomalo stvara probleme u šumi, al većinom prolazi svugdje, a gdje nemože ide mali ferninand, ipak je on što se tiče provlačenja, zavlačenja, nagiba, okretanja car, par puta po manje izvuče al izvuče.
 
Odlican traktor.Sto se tice manje trosi od IMT 560 sigurno-ja sam imao pre Zetora IMT 560,koji puno trosio,nije mogao sa jednim rezervoarom od 90 lit. da ora ceo dan,uvek sam morao nositi jos 2 kante po 20 lit.goriva sa sobom .Zetor sa original kabinom neuporedivo komfornije.Jedina zamerka mi je bilo sto je upravljac tezak,pa sam ugradio hidroupravljac.Cena je realna.
Cestitam! :ppozdrav:
Moj Z7211:
5ltqna.jpg
 
Petre nisi pogrešio-što se potrošnje tiče,manje troše u odnosu na imt u istoj klasi-u kabinu možeš strpati celu familiju i da ti ostane mesta.Pouzdani traktori ::svaka cast::
 
Sta ti tacno neradi dobro na hidrauliku? Mora da je neka greska jer im je hidraulika odlicna. Inace cestitam, pravi traktor... :D
 
Peter je napisao(la):
Sta ti tacno neradi dobro na hidrauliku? Mora da je neka greska jer im je hidraulika odlicna. Inace cestitam, pravi traktor... :D
Hidraulik je ok, ali je to daleko od imt-ovog u položajnom modu kao i ursusov osim što mi se njegov činio još trunku precizniji.
 
U kojem polozaju ga drzis (ovako vizuelno), napred, nazad ili u sredini onu rucicu skroz levo, jer neznam bas te nazive?
 
nazad (položajni), srednji (mix otpor-položajni), naprijed (regulacija po otporu).
Znam koristiti, nema frke, položajni u normalnom radu, srednji i prednji oranje, ....
Imali ursusa, većinom je sve isto osim mjenjača, obrnuto je, neparne brzine su dole na zekanu..

Inače na traktoru radi sve, svaka lampica na instrument tabli, svijetla... Osim ventilacije na 2 brzini (vjerovatno relej, kad uhvatim vremena moram to raskopat) i prekidač za duga nekad se vrati sam na kratka (ne ostaje u položaju)..
Još su na njemu orginal njegove gume..
 
Petre,hidraulika ti nije toliko precizna ali je jaka.Videćeš kad se navikneš,nećeš videti razliku.Imaš i ručicu za štelovanje brzine hidraulike (kod mene se nalazi ispod sedišta-ima strelicu)
 
Najbolje ti je drzati ga u srednjem polozaju, uvek nam je bio u srednjem polozaju i nikad nikakvih problema zbog toga nije bilo.
 
Odlicna kupovina, izgleda odlicno s obzirom da je skoro pa punoletan, ::svaka cast:: Super si prosao , neka te dugo sluzi . :cao:
 
Nazad
Vrh