Zatvaranje zimske brazde

On samo izgleda ramom kao imt, glave i daske su UN 350, a obrtač ima wy 400 daske.
 
Zavisi od godine do godine i na istom zemljistu..
Ne i kod nas. Imamo lako zemljište. Kod nas, ako spustiš tešku drljaču skroz onda budi spreman da ćeš vući dva kubika zemlje sa njom. Zato je mahom svi nose na hidraulici. Samo u prolećnom osušenom oranju ili u leto kada se ore za repicu e tu odradi posao iz prve. Sa spremačem mislim da ne bi tako odradio.
 
Ne i kod nas. Imamo lako zemljište. Kod nas, ako spustiš tešku drljaču skroz onda budi spreman da ćeš vući dva kubika zemlje sa njom. Zato je mahom svi nose na hidraulici. Samo u prolećnom osušenom oranju ili u leto kada se ore za repicu e tu odradi posao iz prve. Sa spremačem mislim da ne bi tako odradio.
Kod mene msm da u 10 godina ne budu dve jednake za pripremu. 🤣
 
Nazad
Vrh