Zatvaranje zimske brazde

Jel zna neko cenu za takvu sa klinovima 20x20mm i 1 redom rotora sad informacija moze i za 4 i za 5 krila.
 
Drlja%C4%8Da-5-krila-sa-rotorima7.jpg

Kako nije predviđena za brzo kačenje?
Pa čim moraš taj dodatak da ubaciš, pločevinu sa klinom i rupom, to su posle dodali kad su videli da su pogrešili. Kad tako kačimo poluge budu 10 cm ispred treće tačke a treba da su u istoj ravni ili iza treće tačke.Kod tebe je još produžen deo gde se kači rudica, meni kad zakačim sve toplink bude 20 cm od poluga...
 
Aha, nisam znao da stariji tipovi imaju nešto drugačije kačenje. Ovo je slika sa neta, ja imam one stare male, ne znam čija je proizvodnja, Olt ili čije već, i kacim ih bez problema na brzo kačenje. Mada retko kad ih koristim, jer su male i lagane za tip zemljišta kod mene. Sve radim sa teškim prvi prohod, predsetveno zavisno od uslova, ali pretežno setvospremac.
 
Aha, nisam znao da stariji tipovi imaju nešto drugačije kačenje. Ovo je slika sa neta, ja imam one stare male, ne znam čija je proizvodnja, Olt ili čije već, i kacim ih bez problema na brzo kačenje. Mada retko kad ih koristim, jer su male i lagane za tip zemljišta kod mene. Sve radim sa teškim prvi prohod, predsetveno zavisno od uslova, ali pretežno setvospremac.
Ne znam da li si video taj moj snimak, ako nisi obrati pažnju kako svaki put moram pri dizanju drljače da skratim toplink za dobrih 15 cm a pri spuštanju da produžim za isto toliko da bi rotori radili, stari tip nije bio predviđen za ove egzibicije...Na 6:23 se vidi uvlačenje klipa a na 6:49 izvlačenje.
 
Poslednja izmena:
Ja sam probao i batalio,jos uvek nije za zatvaranje..odozgo ga susnulo a dole vlazno i to bas...za vikend bi trebalo da bude top za zatvaranje

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja sam juče radio,uvrtine su još mokre..tragovi se poznaju od točkova. Danas preskočio zbog nabavke a od sutra radim na silu..

Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Javljaju celu nedelju bez kise,trebalo bi da se odradi posao..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh