Zatvaranje zimske brazde

Nema pred prodavnicu se sastaju samo grebatori a mi to nismo...postujemo vladinu odluku,sto kaze na onaj klip mnogo dobar taj Vlada decko

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ide sada kako treba...
6509567daa534ed2d5cdd2d35e651cc8.jpg


Sent from my ASUS_Z012D using Tapatalk
 
Nema tragova, na predzadnjoj rupi sam stavio daske. Nema potrebe da ih spustam ove sezone.

Послато са Mi A3 уз помоћ Тапатока
 
Nema tragova, na predzadnjoj rupi sam stavio daske. Nema potrebe da ih spustam ove sezone.

Послато са Mi A3 уз помоћ Тапатока
Ja planiram sutra da odem i probam opet,valjda ce ici kako treba...i ja sam podigo skroz gore...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja prekjuče počeo, svaki dan po jednu parcelu, ne mogu više da stignem zbog posla. Otac razbaci djubrivo a ja potom predjem sa roto-drljačom. Odlično se radi, mogao bi kukuruz komotno sada da se sije.
 
Ja sam prezadovoljan s njim,za moje potrebe je pun pogodak

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Kod nas baš gadno izgledaju sveže zatvarana oranja, izvučene džombe napolje, oštro.Juče je komšija pored drljao sa 542 i 4 krilnom drljačom i kod njega se baš poznaju tragovi.
 
@sale ratar hvala na savetu, ali evo bas danas sam se malo igrao sa podešavanjem dubine i kad namestim da radi plice nece lepo da ravna i zatrpava, posto mi oranja nisu idealno slozena posebno kukuruzovinista i ima dosta rupa u oranom prinudjen sam da malo dubljem radim u prvom prohodu da bih lepo uradio, pred setvu cu da namestim na plitko i samo gas

Sent from my ATU-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh