Zatvaranje zimske brazde

Ja sam imao taj slucaj 2021 gde sam zemlju dobio krajem februara. Presao tanjiracom i tu se te godine bili najbolji kukuruzi.
Sušna godina, verovatno vlaga ostala
 
Jos uvek nisam radio nista oko oranja letos izorano pa tamo septembra total iso pa preorano 3 januara ugari lepi bez trave i grudve ali ovo vreme nisam stigo nista sta mislite da li ici setvospremačem ili drljačom korova nema , a upitanju su lake stvari sve vucu fergusonče imt

Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
 
a naslednik se ne odvaja od tebe,tako i treba. svaka cast

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
sto se mene tice ja to kad zatvorim odmah posle par dana idem djubrivo i jos jednom drljaca,a setva kad vreme dozvoli i temperatura zemlje

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Ja gledam da ne idem mnogo rano sa djubrenjem, na primer ici cu u zatvaranje sad ovih dana ako sutra ne padne neka kisa ali mi je rano da odmah posle par dana idem sa djubrivom i drugim prohodom jer ne planiram setvu pre 15.4.
 
Ja u petak bacio ureu,juče probao setvospremačem raditi,vlažno jako.Čekam do četvrtka pa startujem,prvi i jedini prohod,setva za 10-15 dana
 
prosle godine sam ovako radio zatvaranje i pokazalo se odlicno,ima dosta vlage i rotori bi mi gusili samo tako..ovako ide bez problema pa posle drugi prohod ide sa rotorima

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh