Zatvaranje zimske brazde

Jel probao neko na drljaču da stavi duže klinove iza tragova?
Konkretno poluteška tupanjac.
Mogla bi tako verovatno jos koji cm pliće da ide..
 
Najbolje rešenje su dupli točkovi.
Mogu parači tragova ali i duzi klinovi bi radili posao ali nisam to jos video.
 
Radijalne gume, pritisak 1 bar i vatra, ne treba ti ništa niti se išta poznaje.Jedino ako su ti gume baš uske, onda useca.
 
Ja nzm da li smem da izduvam mnogo zadnje jer su mi celavije od prednjih plasim se za prednju vucu a nove cipele jos nisu dosle na red u budzetu...
 
Već sam negdje spomenuo da te drljače idu preduboko, to je za mene minus, ja sam rođaku predložio da valjke pritegne na federima skoro do kraja pa da proba. Ni njemu se ne sviđa što ide preduboko.
 
hahaha ti momci su iz sela Svojnovo,nalazi se na putu prema Obrezu i Varvarinu

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Aha dobro. Vidi ja nemam tu polu tešku drljaču ali sam je konkurisao kod Mađara, i neznam baš dali bi se i obradovao da mi odobre subvencije. Neke kolege su ovdje pitali može li se kako poplititi ta drljača da ne ide toliko duboko pa se i meni ne sviđa ta dubina 10 12 cm. Pokušao je rođak preko hidraulike da popliti pa nije dobro, morali bi lanci biti duži da bi to funkcionisalo.
 
Ja probao na Klasu da izduvam, izduvao na 1.2,kada sam digao drljacu traktor se osetno nagnuo,sisao dole a ona na vise od pola legla... naduvao ih na 2 i gas nista to mnogo nije ni tonulo, sve je to drljaca poravnila.
 
zato imas plivajuci na hidraulici koji radi posao

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Na claasu redovno se duvaju na 1,6 i prednje i zadnje. U proleće kad vuče drljaču idu sve na 0,8. Samo gas...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
[mention]Miladin [/mention] Sve je to vec odradjeno kako treba, ne treba nista da se prepravlja, koliko sam shvatio imas traktor sa atktivnim ehr, tako da mozes da se igras kako hoces sa dubinom. Gume obavezno da se izduvaju ko zeli da ima valjanu plitku pripremu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh