Zatvaranje zimske brazde

Po radaru brzo ce nas preci,banat .....da padne bar 6-7 litara bilo bi ok,ovako nece ni 2 litre nagurati.
 
I ja planiram za vikend da kačim Tupanjca i redom.
Nadam se da će moći jer je lepo mraz izvukao, a sad javljaju celu nedelju 10-15 stepeni u plusu.
Samo se bojim da će biti upadanja jer su mi oranja rana od septembra sva i rasula se haos
Izduvaj gume.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Kod mene su original tubelees gume i u njima zračnice. Zašto je to tako ugrađeno na novom traktoru, pojma nemam.
Na jednom kotaču je vanjska guma doslovno pojela na jednom mjestu zračnicu, a pritisak držim prema preporuci proizvođača traktora.
 
Da. Na asfaltu se to dosta brzo primeti, ali po njivi i atarskim putevima je mnogo manje habanje. I čim završi sa tim poslom vraćaju se na 1,6..

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Meni su u servisu kada sam stavio nove gume nakarikali 2.3 i rekli da tako proizvodjac preporucuje i ne valja drugacije.Radi se o MItas gumama.
 
Slabo naduvana guma brze dobija pukotine i mnogo manje traje,to sam cuo od par vulkanizera,a i znam iz iskustva,drugar i ja smo kupili 2014 ruse 1221,on je menjao gume 1000 sati pre mene,znam da ih nikad doduvao nije,sara dobra a guma se raspada.
 
Nazad
Vrh