Zatvaranje zimske brazde

Druze ima IMT 2 reda rotora i daska 2.2m za 450e, a ima i Rau spremac 1 red rotora 1.9m za 320e, ima i RAU u losijem malo stanju ali klinovi i rotori dobri, malo lanci i povariti na par mesta 2.6m isto 300e. Na svasta sam naisao dok sam trazio, samo na zeljenu 3.3m nisam naisao, a cale napao da kupimo sad i ne cekamo iduce prolece.
 
Ukratko sam opisao spremac, nista vise. 4reda opruga, koliko ima stvarno me nije interesovalo tako da nisam brojao.
Nisam znao da se tako trazi spremac, po broju opruga a ne po zahvatu???
Pa ja teram tako da kad pocne traktor zapinjati poplicim na onoj maloj rucici, pa ako i dalje ne moze ici drugom ja skinem dasku da ne mucim traktor, ni rotori ne znace puno, i oni ce da lete ako bude potrebe.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ne trazi se spremac po broju opruga nego traktor zapinje po broju opruga nije isto da vuces spremac 2,5m sa 25 opruga I sa 20 a daska da bi radila kako treba trazi dosta konja a ako je dizes gore onda je dzaba I vuces

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Druze ima IMT 2 reda rotora i daska 2.2m za 450e, a ima i Rau spremac 1 red rotora 1.9m za 320e, ima i RAU u losijem malo stanju ali klinovi i rotori dobri, malo lanci i povariti na par mesta 2.6m isto 300e. Na svasta sam naisao dok sam trazio, samo na zeljenu 3.3m nisam naisao, a cale napao da kupimo sad i ne cekamo iduce prolece.
Moze tu sa slike 2.2m.
 
Jučerašnji uslužan posao. Igranka bez prestanka. Tu gde je belo tu je "beton". Krajnji ishod 3 koplja na oprugama fali...

 
Nekad kad radis usluzno prodjes extra,a nekad psujes dan kad si se rodio sto si prihvatio

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pa zaboravio sam da napišem SAMO. I šrafovi su bili pojedeni pa su lako ispali... Prošli put kada sam tu parcelu setvospremirao puklo kućište ležaja od rotora i ispao mi rotor...
 
To su slatine to belo,tog po Ašanji,Obrežu,Karlovčiću ima na izvoz .
20200314-125239.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh