Zatvaranje zimske brazde

Uglavnom sam radio drugom ,ali tu gde sam drugom tu su i oranja bila ok slozena,prvom sam terao na losijim oranjima,ovaj moj spremac ima 18 opruga i sirina je 2,20 ,za veci spremac nzm sta bi ti rekao ,radi sa 560 i ice ko po loju :)
@North ARMY jel imas koju sliku drljace ?
 
Ako 560 tjunirana onda je to drugi padež.
NA jel si radio sa ful širinom 3.7? Ako radi onda je greota kratiti ali transport jeste veliki problem. Meti mu duple gume i onda neće biti preširok.
 
Ako 560 tjunirana onda je to drugi padež.
NA jel si radio sa ful širinom 3.7? Ako radi onda je greota kratiti ali transport jeste veliki problem. Meti mu duple gume i onda neće biti preširok.
Ma ne oseti drljacu u radu, skratim malo problem su i kapije od ukupno 5 koliko imam na dvoristu jedva je kroz zadnju prosao i otkacim ga u basti.
 
Uglavnom sam radio drugom ,ali tu gde sam drugom tu su i oranja bila ok slozena,prvom sam terao na losijim oranjima,ovaj moj spremac ima 18 opruga i sirina je 2,20 ,za veci spremac nzm sta bi ti rekao ,radi sa 560 i ice ko po loju :)
@North ARMY jel imas koju sliku drljace ?
Ima jedna drljaca RAU 2.2m kao stvorena, ovo meni lepse radi od spremaca. 300e covek trazi prva i zadnja cena.
 
Znam jer sam uzimao od rodjaka, 2.40m. Dva rotora i daska.
I daa, nije obican 560, tjunirana verzija
S44, u ravnici ide 2bh
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Jebes rotore oni ne traze snagu bitno je koliko ima opruga na tih 2.4m koliko duboko Ides i koliko daska radi posao treba tu dosta snage a ne kao kod mene u selu jedva grebu odozgo 2cm a dole ostane ziva brazda a tragovi od tocka do cljanaka

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 


1_tmb_56622238_90760461_252867295880128_7397774042838597632_n.jpg
[/url]



 
Jebes rotore oni ne traze snagu bitno je koliko ima opruga na tih 2.4m koliko duboko Ides i koliko daska radi posao treba tu dosta snage a ne kao kod mene u selu jedva grebu odozgo 2cm a dole ostane ziva brazda a tragovi od tocka do cljanaka

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
Ukratko sam opisao spremac, nista vise. 4reda opruga, koliko ima stvarno me nije interesovalo tako da nisam brojao.
Nisam znao da se tako trazi spremac, po broju opruga a ne po zahvatu???
Pa ja teram tako da kad pocne traktor zapinjati poplicim na onoj maloj rucici, pa ako i dalje ne moze ici drugom ja skinem dasku da ne mucim traktor, ni rotori ne znace puno, i oni ce da lete ako bude potrebe.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ma ne oseti drljacu u radu, skratim malo problem su i kapije od ukupno 5 koliko imam na dvoristu jedva je kroz zadnju prosao i otkacim ga u basti.
Prva stvar kad sam se doselio u dedinu kuću sam se rešio kapija i kapidžika, ostala prva i poslednja... Ko će to svaki čas otvarati i zatvarati... I ove dve su po vas celi dan širom otvorene...
 
@North ARMY eh da si mi rekao ovo pre 3,4 nedelje odma bi dosao da kupim ,trazio sam prvo tu rau drljacu da kupim ali nisam uspeo naci,ovako sam nasao spremac u vrbasu za 300 evrova i odma otisao i uzeo.
 
Nazad
Vrh