Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Au, Jebane...lik se zaista tako zove, čuo sam i da ima imenjaka, samo se on preziva Si

Слика може да садржи: 11 особа, текст који гласи „16 Jeban Sam временска линија да ли пOзHAJETE корисника JEBAN? додај призательа информације порука призатели фотографије Да бисте видели шта дели ca призательима, пошальите му захтев за призательство. Jow увод радио/ла за Medical Coder живи месту Nagercoil из места Kanyakumari, India додај призатегьа Jeban Sam ажурирао je cBojy слику на профилу. 10. jaHyap 21:25“
 
Koje boje vidite na ovim slikama, posto razliciti ljudi vide razlicite boje.
Meni je jutros ta haljina bila belo roze , ali veceras crno plava .Da nisam gledao jutros ne bih verovao.

Patike neko vidi roze/belo a neko cyan/sivo.
bed040f86921a788d6ed222e2ac046d5.jpg
8f50b9c6fd3081e4ede72e00a377ce50.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Patika sivo sa zeleno-plavom.
Haljina palvo rozikasto- ljubičasto sa zlatnom čipkom. Mada sad kad sam pročitao stevin komentar može da bude i belo u senci.
Verovatno zavisi od doba dana kad gledaš i od monitora.
 
Cyan/sivo i plavo/crno_Opet prica o haljinama na benchu je bio cirkus sa time.Jos da postavljate slike ruku i nogu pa sledi pogadjanje dal su muske dal zenske. :D

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Jok, ja snimio sliku, prvi put kad sam video bilo zlatno bela , posle par sati crno plava i evo vec 2 dana crno plava.Pokazem zeni istu sliku njoj zlatno bela, gledam jesam lud.
Jedno dete vidi kao crno plavu drugo kao zlatno belu.
Kolege na poslu isto drugacije vide.
Pa menja bolu haljina kad neko menja sliku. Evo sad sam je sačuvao baš da vidim dal će da se promeni.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jok, ja snimio sliku, prvi put kad sam video bilo zlatno bela , posle par sati crno plava i evo vec 2 dana crno plava.Pokazem zeni istu sliku njoj zlatno bela, gledam jesam lud.
Jedno dete vidi kao crno plavu drugo kao zlatno belu.
Kolege na poslu isto drugacije vide.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ma opticka varka zaboravio sam koja je fora.
 
Pita Mujo Hasu
-Šta bi radio da znaš da je sutra smak sveta?
Hasa odgovori
-Jebo bi sve što mrda! A šta bi ti?
-Nebi ni mrdnuo
 
Nazad
Vrh