Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Jel ima neko na forumu ko je živeo u Americi i zna ljude svih fela odande, pa da odgovori da li je to stereotip da su glupi ili samo generalizacija...Ja znam 5-6 Amera i ni jedan nije glup...
Auuu nisi to trebao napisati...................................ponovo će početi svadja na forumu:osmeh:
 
E kad pomenu cigane . Maloprije sam bio u apoteci i dvoje crnih ispred mene na salteru , on u fluoroscentnoj komunalnoj jakni , a ona mrsava ko grana . Ceko sam ih 20min , al nije bilo dosadno a i apotekarka ima zivce . Uglavnom traze nesto da se njoj otvori apetit , sta god donese apotekarka , kazu to je probala vec. Kaze on jednom , ma jede ona , al joj se ne prima . :haha:
Ovo bi trebalo biti smešno, ili je druga poenta?
 
Za nas pojam i nase Balkanske fore i snalazljivosti u svemu i u svakakvim situacijama glupi su do bola.
Један смешан пример кога сам некоћ чуо од познаника са војног форума.... или негде покупио на Нету - нисам више ни сигуран: беху негде неке заједничке војне вежбе или нека таква заједничка активност у којима су, између свих осталих, учествовали и наши и 'Мерканци. И сад, у једном моменту, једном возилу из конвоја нестаде горива и сви стадоше. Канистери су одмах били ту да се сипају, ал' је чеп резервоара неприступачан, па не може да се сипа директно у резервоар. Проблем је - нема левка! Успрцкали се 'Мерканци и овај наш скапира шта им је проблем, узе неку пластичну флашу са водом, испразни је, извади брису, одреже флашу на пола, забоде њен грлић у резервоар и на одушевљење 'Мерканаца, реши им "проблем".

Него, нису они глупи као нација, него сам стекао утисак да је већина њих једнострано - зна тај један свој пос'о до танчина, али било шта друго им је "тера инкогнита".
 
Један смешан пример кога сам некоћ чуо од познаника са војног форума.... или негде покупио на Нету - нисам више ни сигуран: беху негде неке заједничке војне вежбе или нека таква заједничка активност у којима су, између свих осталих, учествовали и наши и 'Мерканци. И сад, у једном моменту, једном возилу из конвоја нестаде горива и сви стадоше. Канистери су одмах били ту да се сипају, ал' је чеп резервоара неприступачан, па не може да се сипа директно у резервоар. Проблем је - нема левка! Успрцкали се 'Мерканци и овај наш скапира шта им је проблем, узе неку пластичну флашу са водом, испразни је, извади брису, одреже флашу на пола, забоде њен грлић у резервоар и на одушевљење 'Мерканаца, реши им "проблем".

Него, нису они глупи као нација, него сам стекао утисак да је већина њих једнострано - зна тај један свој пос'о до танчина, али било шта друго им је "тера инкогнита".
Ajde zorge nabroji nesto sto su ameri postigli u bilo cemu ,a da je u pitanju rodjeni amerikanac a ne stranac dosao da radi kod njih, pa i Tesla je americki naucnik ako tako racunamo , najveca tvrdnja otisli na mjesec samo ima problem da nije bilo svabe tesko bi do mjeseca itd. Ali ne pricamo o tome , pricamo o vecini amerikanaca , citaj komentare po YT pa ce ti biti jasno. Imao prilike da vidim kao turiste po Engleskoj , mada moglo bi se vise reci da su arogantniji nego sto su glupi , a i vrlo glasni.
 
Nisu samo Ameri taki već i Nemci, i Francuzi jer tamo svako radi svoj posao za koi je stručan a mi iz nemaštine moramo sve da znamo jer nam je skupo i nepristupačno da za sve platimo i otuda naša do itljivost koja ima i dobre strane jer razvija i moždane vijuge.
 
Jel ima neko na forumu ko je živeo u Americi i zna ljude svih fela odande, pa da odgovori da li je to stereotip da su glupi ili samo generalizacija...Ja znam 5-6 Amera i ni jedan nije glup...
A ja sto sam ih sreo sve glup i arogantan , takodje sam radio sa najmanje 20-tak afrikanaca u razdoblju od 7 godina i vecih lencuga nema na planetu, nije stereotip. Prvo sto ti kazu da "ako radis kao crnac" kako se kod nas reklo znaci da si lencuga koja ne radi:)
 
Nazad
Vrh