Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Нема ништа према стовариштима и фирмама. Годишње је фирма узимала за раднике преко 10 шлепера и сад тога нема. У фебруару/марту достава за следећу зиму.
 
225vDwh.jpg
 
Trebalo malo vremena da se skapira ali to je draz . Trebao si da napises da se posle B skloni tacka 🤣
 
Ova akcija je snamerom smisljena . Privucice mnogo modernih ljudi u zelji da isprobaju i tako nesto 🤣
 
Moj komsija je mornar.. nedavno je stigao kuci, kaze ici ce ponovo posle pauze, a zamisli sta rade, donose ugalj iz Konstance.
 
U okolini Knjazevca ( selo Vina ) se nalazi odavno napusteni rudnik kamenog uglja . Celu jesen su kamioni odvozili ono sto je ostalo. Ako sam dobro razumeo prasinu i slican otpad .
 
Nov Belarus je u toj ceni,vise od 10k eura ne vredi,bas me zabole za koju je drzavu pravljen,jbt koja komedija od cene ...Za 12-13k eura kupis odlicnog rusa polovnog sa slicnim satima kao taj imt.Da se razumemo,mislim na traktor bez utovarivaca,a i on je oko 2k eura.
 
Nov Belarus je u toj ceni,vise od 10k eura ne vredi,bas me zabole za koju je drzavu pravljen,jbt koja komedija od cene ...Za 12-13k eura kupis odlicnog rusa polovnog sa slicnim satima kao taj imt.Da se razumemo,mislim na traktor bez utovarivaca,a i on je oko 2k eura.
Bolje kupis polovnog izdrkanog BMW i vozas se gradom i pravis se vazan a spavas u istom tom autu 😀 . Ima takvih likova verovali ili ne .
 
Па видиш ли на јт да раде рецензије нов нов нов механизације. И још уздижу у висине. Комшија продао 82-ојку, тражио 5000€!!! Кабина лоша и гуме од стајања испуцале. Мислим да је отишла на крају за ~4000 €.
 
Nikad mi nije bilo jasno zasto skoro sve polovne stvari dolaze iz drugih drzava , uglavnom zapadnih pa se ovde prodaju ? Auta ,masine,traktori itd ?
Znaci kupi neko od Svabe,Francuza ,... plati mu za kolko on pristaje da proda i onda se prodaje nama ovde po prilicno visoj cijeni a mnogo manje para imamo nego oni tamo .
Koga god sam pitao to samo me gleda cudno , kao da sam lud nije prijatno .😀.
Po meni je to van svake pameti i logike . Ima jos nekih stvari koje mi nikako nisu jasne , mozda ce i ostati 😄
 
Зато што тамо треба плати да би га се решио. Али ту је балкан који плаћа шта кошта машине са скоро па митским могућностима.
Све машине су квалитетне ту нема много дискусије али за стандард од пре 30 година. Скоро сам слушао туговање једног познаника, купио голф 4 тди и троши му скоро па 7 литара у просеку. Човек се прошетао од мајстора до мајстора и свако му рекао све исправно и то је нормална потрошња. Лик 'ладно мисли да ће му по локалу и селу трошити 4.5 литра како су му рекли.
 
@Arkadije Takav utovarivač sa pripadajućim nosačima ne možeš naći za 2.000 evra, nema šanse.Tek od 4.000 pa na gore i to bez priključnih alata!O cenama novih tek da ne pišem, ono je haos.
 
Зато што тамо треба плати да би га се решио. Али ту је балкан који плаћа шта кошта машине са скоро па митским могућностима.
Све машине су квалитетне ту нема много дискусије али за стандард од пре 30 година. Скоро сам слушао туговање једног познаника, купио голф 4 тди и троши му скоро па 7 литара у просеку. Човек се прошетао од мајстора до мајстора и свако му рекао све исправно и то је нормална потрошња. Лик 'ладно мисли да ће му по локалу и селу трошити 4.5 литра како су му рекли.
Kome da plati da se resi? Tamo se masine kupuju tj prodaju u roku od 48h. Nije ex yugoslavia samo uvoznik masina. Afrika, turci Portugal. DF kombajni se prodaju za par sati, svi idu za Alzir, Maroko, Tunis.
Ova 577 vredi 20 000e sa tim da je utovarivac na njoj 5000e. A sta moze da se kupi za 15000e moze se videti na oglasima.
 
Nazad
Vrh