Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

i sta si ti sad napisao Banat?
ono sto i pisem a to je da se zvanicni podaci nemogu lazirati

jednio ako ti mislis da smo duzni vec sada 50milijardi evradi a ne 35 sto je zvanicno
Mogu se lazirati dok se vlast ne promeni . Jel sam sada jasniji ?
Upravo i ja mislim sto Barbula prica . Dosta smo izvozili po meni struje ali nisu to pokazivali . Treba prica kako EPS ne valja . I prodje prica bez polemike o promeni statusa EPS-a .
 
ma ljudi izvozimo mi i sad struju jer postoje medjunarodni ugovori...republici srpskoj,hrvatskoj itd

kopanje i rudarenje uglja neznaci proizvodnja struje,malo brkate pojmove
 
pa sta ti vredi iskopan ugalj ako ti trenutno ne radi 3 od 4 bloka termo elektrane gde ce on biti iskoriscen???
 
ma ljudi izvozimo mi i sad struju jer postoje medjunarodni ugovori...republici srpskoj,hrvatskoj itd

kopanje i rudarenje uglja neznaci proizvodnja struje,malo brkate pojmove
Po onome sajtu zaista od 1 novembra izvozimo . Ali do toga nista nista nismo izvozili . Kako da ne Lule a ispraznili smo sve retenzije i sav stek vode ispraznili . Ako ti Barbula kaze da se nikada vise kopa a narod ne moze da kupi nas ugalj . To znaci ili izvozimo ugalj i ga TENT " jede " .
No , sada pogledao neku reportazu iz Ljutova i rakijade . To je blizu tebe . Jel si isao tamo ? Deluje bas lepo . Pije se koliko hoces 😀
 
Poslednja izmena:
ma kako se ne bi kopalo vise nego ikad :)
pa postavljao sam letos snimke da uglja nedostaje u ogromnim kolicinama

nisam bio nikad na rakijadi
 
ma kako se ne bi kopalo vise nego ikad :)
pa postavljao sam letos snimke da uglja nedostaje u ogromnim kolicinama

nisam bio nikad na rakijadi
Sledece godine da nas zoves i da budes domacin i vodic . Da tamo dodju svi znalci rakije pa da diskutujemo dok isprobavamo druge . Ali kaze organizator da je rakija samo mlada ( ovogodisnja ) .
Znaci Lule mislis da Barbula cuva svoj posao i mora da prica da se kopa u nenormalnim kolicinama 🤔
 
da rakija za takmicenje je samo mlada sto i sam kazes ovogodisnja
za prodaju ide sve,ozbiljna je to prica vec sada,nekad su to bili obicni da kazem ljudi i kazani a sad pobede odnose i destilerije jbg

ma nezelim da pricam o tome
svako neka misli i razmislja na svoj nacin
pisao sam da su nam prosli izbori bili poslednja sansa za nesto,nije uspelo...posle sledece godine ce to biti jasno ali jbg kasno
 
Sto kasno ? Ja tipujem da od sledece godine postajemo ekonomski kit ( dodaj jos slovo a 🤣) . Ja trenutno o tim stvarima ne razmisljam . Meditiram trenutno a cvor cu da secem krajem januara ( sta i kako dalje ) .
 
ma kako se ne bi kopalo vise nego ikad :)
pa postavljao sam letos snimke da uglja nedostaje u ogromnim kolicinama

nisam bio nikad na rakijadi
Elektrane bar ove dve kod mene rade punim kapacitetom, a ako ti vise verujes tim tvojim snimcima koje si negde gledao nego meni koji jedem ta govna i danju i nocu onda dzaba da te ubedjujem u bilo sta
 
7dd8fd55746d4f784275540deccab29f.jpg
 
Elektrane bar ove dve kod mene rade punim kapacitetom, a ako ti vise verujes tim tvojim snimcima koje si negde gledao nego meni koji jedem ta govna i danju i nocu onda dzaba da te ubedjujem u bilo sta
rudari iz javnog preduzeca povrsinska eksploatacija uglja Resavica strajkuju od ponedeljka,ne rudare zbog malih plata jer je prosek plata oko 60hilj dinara,danas je sastanak sa ovima iz ministarstva

takodje rudnik Soko ne radi od 1 aprila od one nesrece kada su poginuli rudari

svi se secamo bagera odlagaca na kopu Tamnava koji je izgoreo tamo negde jos u januaru ove godine od 20miliona evra

prosle godine u decembru ti je bez struje ostalo oko 150hilj ljudi,preko 2hilj trafo stanica je prestalo sa radom kad je od 8 blokova tenta ostalo da radi samo 2
jer su imali los ugalj i mesali su blato pa su ga cak i zalivali mazutom da bi se podigla donekle kalorijska vrednost

kod tebe radi sve punim kapacitetom ali na ostalim mestima bas i ne
 
da se ispravim,juce nisam ispratio ovo
https://www.slobodnaevropa.org/a/resavica-rudnici-rudari-strajk-srbija/32189081.html

---Tražili su veće plate i da se izmiri dug najvećeg rudnika "Soko", kako bi se on ponovo otvorio i počeo proizvodnju.---

ovo stoji u tekstu

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...roblema-uz-stalnu-komunikaciju-sa-zaposlenima

---Dogovorena je i dinamika kojom će se ispuniti preostali zahtevi za otvaranje rudnika “Soko“, kako bi proizvodnja u tom rudniku mogla da se nastavi početkom naredne godine uz poštovanje svih zahteva u vezi sa bezbednošću zaposlenih, kao prvog preduslova.---

takodje i ovo ovde
 
rudari iz javnog preduzeca povrsinska eksploatacija uglja Resavica strajkuju od ponedeljka,ne rudare zbog malih plata jer je prosek plata oko 60hilj dinara,danas je sastanak sa ovima iz ministarstva

takodje rudnik Soko ne radi od 1 aprila od one nesrece kada su poginuli rudari

svi se secamo bagera odlagaca na kopu Tamnava koji je izgoreo tamo negde jos u januaru ove godine od 20miliona evra

prosle godine u decembru ti je bez struje ostalo oko 150hilj ljudi,preko 2hilj trafo stanica je prestalo sa radom kad je od 8 blokova tenta ostalo da radi samo 2
jer su imali los ugalj i mesali su blato pa su ga cak i zalivali mazutom da bi se podigla donekle kalorijska vrednost

kod tebe radi sve punim kapacitetom ali na ostalim mestima bas i ne
Naravno da ima kratkorocnih problema uvek ih je bilo samo sto niko na to nije obracao paznju,a mazut se uvek koristio po potrebi

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Naravno da ima kratkorocnih problema uvek ih je bilo samo sto niko na to nije obracao paznju,a mazut se uvek koristio po potrebi

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Jel ti mozes da saznas koliko je trenutno zaliha uglja u TENT-u ? Koliko sam razumeo vagoni u tent stizu svaki cas . Visak sto ne udje u pec ide na stovarista . Nesto sam sada brzinski video da Mali kaze jos dva poskupljenja idu struje sledece godine 😤
 
Ne znam ja to a dal imaju nesto visak ne verujem jer iz Kostolca vuku barzama ugalj za tamo do duse mozda se sad stabilizovala situacija I tamo pa imaju proizvodnja a to da vuku ugalj na stovarista ne verujem jer je bilo povuci potegni i za nas dal ce da nam dozvole kupovinu a penzionerima tek neki dan poceli da teraju u na silu posle nekih protesta

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh