Zabava, smešne slike, video i ostalo...4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nasli se Amer,Rus i Bosnac pa pocnu da se hvalisaju Kaze Amer: -Sto mi u Americi imamo hotel,moze da stane 20000 gostiju u njega! Na to ce Rus: -Ma nije to nista imamo mi avion koji moze da preveze bar 5000 putnika! A Boske ce: -Pa imam ja drugara iz Dervente koji ima onu stvar od 50cm! Kad su to culi ova dvojica malo splasnu pa kaze Amer: -Ma dobro nije bas onaj hotel toliki,stane mozda 10-tak hiljada u njega A Ruja: -Pa jeste i u onaj nas avion moze realno da stane najvise 2-3000 ljudi A Bosanac: -Pa dobro nije bas taj moj drugar iz Dervente,nego iz sela u okolini!

Sedi Perica u školi i gleda zaljubljeno učiteljicu. Njoj malo neprijatno i ode kod Perice, upita ga: - Perice, što me sve vreme gledaš tako? - Pa, ja vas volim!, ogovori Perica. - Ali ja ne volim decu, kaže učiteljica. Na to Perica: - Nema veze, pazićemo.
Povoljno pevam serenade pod prozorom! Tarifa zavisi od visine prozora i dzukelama u dvoristu...!
 
Poslednja izmena od urednika:
Ih sto nece ovog naseg ministra da bocne :haha: E a dobro je prezime ovog Hrvatskog ministra :haha:
 
Ovaj snimak je vec bio ko zna kiliko puta, ali kazu lekari da je jako zdravo smejati se pa hajde da ih poslusamo!
 
Hvata me nostalgija kad pogledam ovaj snimak budjenja...ja sam "navijao" po 2-3 mobilna, i poneki sat, da me bude, a sve u razmaku od par minuta....eeee studentski dani u Novom Sadu :osmeh:
 
2edwh6p.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh