Zabava, smešne slike, video i ostalo...4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledam slike ima tu i plombiranih vozila,a iza se vide i neke zgrade.
Nisu oni olako ostavili te masine,jedino ako salju laznu sliku u svet pa kazu "Ovo nam je statisticka greska" :osmeh:
 
Ma ko zna sta su ludi Rusi radili...prekopaj malo po onoj stranici, ima tamo stvari da padnes na du*e šta sve ljudi nadju napušteno. Vozila sigurno nisu tek tako bačena, i ja sam vidio dosta plombi, ali sigurno je da stoje tu jako dugo, vidi se po lišajevima na metalu a i po samoj opremi u kamionima, vidi se da se radi o sasvim zastarjelim uredjajima, nema ni traga nikakve moderne elektronike.

Bila bi zaista velika šteta da kakvi divljaci nadju ta vozila i sve to razvale, polome i opljačkaju. Volio bih da ostanu vječno tako sakriveni, prepušteni zubu vremena, ili da ih nekad, za možda 500-1000 godina, nadju neki budući arheolozi.
 
A nek drzi malo duze feroper ispred instrument table..nek pere ko sto je prao zadnje sediste 3/4 klipa pa cemo da vidimo cls...:kisa:
 
Meni čim kliknem na zombieve linkove blokira Opera. To mi se desilo i jutros kad sam pokušao da otvorim link iz posta 1769, posle restarta celog kompa se desilo isto. Sad sam se ponovo za**bao i kliknuo na link iz posta 1778 i istio mi se dogodilo, s tim da sam dodatno popi**o jer mi je to prekinulo neki download od pola sata. Vidim da drugi bez problema otvaraju te linkove pa mi nije jasno šta se dešava?
 
Evo jedne zaista žalosne slike, koja metaforično pokazuje u kakvom su nam države stanju...istu ovakvu treba napraviti i za RS/BiH...svi samo gledaju kako da pobjegnu odavde, a nažalost i razumijem ih...

36069_1668286552103_1385494180_31741954_4796885_n.jpg


@Dukej

Nema virusa na stranici sasvim sigurno, možda je blokira zbog ogromnog broja slika i pop-upova koji se znaju otvoriti na njoj (a koji vode na slične stranice, sa zanimljivim slikama i videima). Skini sebi Google Chrome,

http://www.google.com/chrome?hl=hr


daleko najstabilniji i najlakši za korištenje, ne trebaju ti nikakvi update-i, addoni/flash-evi/jave i slično. Samo ga skineš i to je to, on sve sam radi i odmah je sposoban za sve, a "troši" jako malo resursa, tj. ne opterećuje računar.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh