Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro došli , svim novim članovima . :cao:
 
Da se predstavim..Milanche iz Kraljeva. Poljoprivreda mi je dopunska delatnost. Posedujem oko 6ha obradive zemlje pored Zapadne Morave, a od mehanizacije za sad IMT 539, presa WELGER AP42, prskalica MIO RAU, kosa DUBRAVA SUPERIOR, balerina KUHN, rasturac otkosa KUHN, i ostalu sitnu mehanizaciju. Od povrca uzgajam uglavnom kupus i krompir, kao i kukuruz i lucerku. Toliko za sada, pozdrav svim FORUMASIMA :cao:
 
Pozdarav i tebi Milanche, dobro došao na forum. Neznam koliko ima ovde vas iz Kraljeva, taj kraj mi se nekako uvek činio zgodnim za poljoprivredu, ima mesta za sve. :ppozdrav:
 
Cao svima.ja sam Zoran iz Sapca sam.Gde radim a imam nesto zemlje u selu gde sam odrastao,koju obradjujem ..nedam da se zakorovi , mada se nema neke racunice.nije nesto puno ali moje je..
 
Zdravo svima,

ja sam pravi amater na svim poljima, do pre 5-6 godina sam svako leto i par puta mesečno pomagao dedi i babi na selu, a onda su oni preminuli, ja se zaposlio...
Da ne teram forumašima suze na oči, sada stvarno nemam vremena da sejem i sadim ništa, a postao sam član ovog foruma prvenstveno da bih saznao kako da održavam njive i šume (ima ih skupa oko 6 hektara kod Zaječara) - žao mi je da gledam kako korov trnje i bagrem iz godine u godinu napreduje na njivama... (da ne pominjem tugu koja me obuzme svaki put kada u proleće odem u selo, otvorim kapije i zagazim u džunglu od trave koja je izrasla u dvorištu gde nekada nije ni jedna travka mogla da opstane pored mnogobrojne stoke i živine... :( )
Inače, imam traktor IMT 542, prikolicu, korpu, kosačicu (koja se kači iza traktora) koja je doooosta zađala, 2x plug (jedna i 2 brazde), trodelnu drljaču, sejačicu žita...
Tanjiraču, Sunce skupljač (i verovatno još ponešto od mašina - morao bih da razmislim) smo prodali rodbini za simboličnu sumu, jer je bilo dosta ishabano, a teško da bi se kod nas to uskoro ponovo koristilo...
Dakle - očekujte uskoro pitanja - pametna i tupava, smislena i čudna... :)
Veliki pozdrav stubu ove države :)
Čitamo se na forumu...
 
dobro dosao p0peye! udri sa pitanjima, videces da ces dobiti prave odgovore, za sve sto te bude zanimalo. ovaj forum je prava riznica
 
Pozdrav svim novim clanovima :ppozdrav: :ppozdrav: Zato smo tu da se ispomognemo i svasta naucimo jedni od drugih!
 
p0peye je napisao(la):
...
- žao mi je da gledam kako korov trnje i bagrem iz godine u godinu napreduje na njivama... (da ne pominjem tugu koja me obuzme svaki put kada u proleće odem u selo, otvorim kapije i zagazim u džunglu od trave koja je izrasla u dvorištu gde nekada nije ni jedna travka mogla da opstane pored mnogobrojne stoke i živine... :( )
Veliki pozdrav komšija,
Ako pogledaš profil videćeš da smo i mi na forumu iz istih razloga.
Svaka čast našim drugarima profesionalcima , koje uglavnom davimo pitanjima , al nam je drago kad vidimo da na forum dodju i entuzijasti. To daje veru u budućnost - što bi rekli živeće ovaj narod.
Pozdrav svim ostalim članovima koje nismo pozdravili :ppozdrav:
 
@ biljana&dragan vi ste tu da nas pitate a mi da vam pomognemo i nmoj misliti da nas davite pitanjima jer ovo nije forum za davljenje vec za svaku pomoc a prvenstveno u poljoprivredi kao glabna tema pa izvolite pitajte mi cekamo :ppozdrav: :D
 
Hvala , hvala , prijatelju
A hvala i ostalim forumašima na strpljenju i pomoći , prošloj i budućoj :ppozdrav:
 
Drage kolege, ja sam student Poljoprivrednog fakulteta u Zemunu i predsednik udruzenja gradjana iz Beograda. Nameravam da preuzmem uskoro Ministarstvo poljoprivrede, pa vec sada mozemo da pocnemo da saradjujemo. :)))))

Da pocnem s predizbornim obecanjima? ;)
 
Pozdrav za Ministarku ,verovatno ce Vam trebati pomocnik? Mislim da deda Zahariju necete uzeti .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh