Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdravljam forum !.Ime mi je Pavel bavim se elektronikom u poljoprivredi ~10godina
saradjujem sa Majevicom iz B.Palanke.Razvili smo elektronsku kontrolu setve SCAN.
Dosada je prodano oko 100 uredjaja,20 u rusiju itd.Moji prvi utisci o forumu su veoma dobri.
 
:ppozdrav: zdravo, ja sam iz prnjavora-republika srpska,zovem se zvjezdan,trenutno zivim u austriji na tromedji austrije,italije i svajcarske.imam zelju da se vratim u zavicaj i bavim poljoprivredom tj stocarstvom(kozarstvom)pa se nadam da cu uz pomoc prijatelja foruma svoju zelju da i pretvorim u stvarnost
 
Ma dalje samo odavde za početak nekog biznisa.Ovde nema više ni šta da se ukrade akamoli neko nešto da zaradi u poljoprivredi. ::lose:: ::lose:: :nono: ::lose::
 
neznam ljudi ko je sa koliko zadovoljan,sta je za koga i sta sreca,ali kad uporedim zivot svih nas u inostranstvu sa zivotom vas dolje,razlika je samo u jednom KOD NAS SE ZAKON NE SPROVODI ONAKO KAKO JE NAPISAN,dok ovdje nema korupcije i striceva rodjaka tetki i ujni....zasto treba da se krade da se podmicuje...prestanimo sa tim frazama pa ce i politicari i policija i sudstvo da pocne da radi za svoju platu kako treba isto kao i mi seljaci svoju zemlju sto cemo tad obradjivati jos bolje
 
Pozz za sve sve clanove,nisam se prestavio a nisam bas ni novi na forumu ali evo sad da napisem koje slovo o sebi. Zivi u RS tacnije Bos Gradiska i bavim se iskljucivo vocarstvom i rasadnicarskom proizvodnjom. Imam oko 20 ha pod zasadom jabuke i manjim dijelom kruske i breskve a u rasadniku oko 100000 sadnica svih vocnih vrsti i sorti ::traktor::
 
Pozdrav za tebe majkl27 i dobro došao na forum. Malo smo tanki sa voćarstvom i rasadničarstvom na forumu, ali zato svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujemo. :ppozdrav:
 
Pozdrav svim clanovima poljoforuma.
Inace sam iz centra BGD-a, ali imam lepo imanje u okolini,prema sumadiji gde i provodim veci deo svog vremena. Kako sam se ranije jako puno interesovao za mokrinjske guske ( imam citavu koloniju) samo sam posecivao vas forum (od pocetka rada) ali, sada kako sam krenuo da gajim ovce , a uskoro prelazim na koze ( francuska alpina) resio sam da se aktiviram. P.S Sta se desava sa clanom pod nadimkom brundalom, imao je jako zanimljive komentare,vrlo poucne... dugo nisam nista cuo od njega.
 
Hvala ivanhoe . Nadam se da ce mu biti sve OK sto se tice zdravlja. Pozdrav :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1246943413[/time]_________________________________________________
Hvala na dobrodoslici, Slavonac. ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh