Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno dicki dobro nam se pridružio na Poljoinfo forumu. Nisi naveo čime se baviš otprilike, ali verujem da ćeš naići ponešto zanimljivo. :ppozdrav:
 
Uh, propust! Prvo sam rodjen, pa sam zavoleo pecanje,pa poslat u skolu gde sam zavoleo automehaniku,pa se iz Valjeva doselio u Sirig gde radim ono sto volim.Sticajem okolnosti radim malo i po zemlji.
 
pozdrav momci! Milan iz bečeja. poljoprivreda mi je glavno i osnovno zanimanje od kraja srednje skole koju sam zavrsio u Novom Beceju, (automehanicar) inace moj otac me je "zarazio" sa zemljom i to je to. Na njoj sam od svoje jedanaeste godine, to mu dodje nekih 22godine rada i zivota na njoj!!! ovde stvarno ima svasta, mislim tema i svega, pozzz :cao:
 
Pa milan_spay pozzzzzzzz i tebi i dobro nam se pridružio na našem skromnom forumu :ppozdrav:
 
pozz prijatelji,zovem se sasa iz zajecara sam,hteo bih da pitam kako da stavim naziv mog grada pored mog imena neznam kako da to uradim,ali nema veze.forum je extra i zelim da traje dugo dugoo.hteo bih da pitam nekog ako zna kako da nabavim neke delove za citernu, izbacio bih slike ali neznam kako , cisterna je slovenacka CRAINA pa me a ima jedan deo neznam kako to da objasnim.posto sdam je skoro kupio tj. prosle godine.postoji jedan deo plasticni i koji nedozvoljava da voda udje u motor tj. pumpu znaci plasticni deo sa nekom loptom koja kada se cisterna napuni ta loptas se podigne i zatvara crpenje vode.e tqaj plasticni deo se polomio, tj, bio je polomjen kad sam je kupio.jer se tu zadrzava voda i prethodnom vlasniku se tu usled zime zaledilo i ispucalo.zna li neko kako i gde to mogu naci znaci trazio sam po vasarima,prodavnicama ali nista nije pasovalo mada sam naso jedan ali oje manji ne uklapa se navoj,ajde ako neko zna pls javite.unapred hvala
 
Dobro nam došao Saša, e sada za tu cisternu ćeš ipak motrati odgovor da potražiš u delu o priključcima za traktore. :ppozdrav:
 
pozdrav svim članovima foruma. Ja sam Branko i iz okoline Šida sam. Obrađujem oko 100 ha. Sejem samo kukuruz, soju i pšenicu. Repu nesejem 2-3 godine zbog loših uslova otkupa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh