Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
staridjedo je napisao(la):
ma jesam toliko sam star da bi ja tebi mozda i otac ili djedo (deda) mogao biti?
Super ajde da se se prijavimo kod Riplija u Verovali ili ne da imamo aktivnog clana koji iako je prevalio 100tu veselo pici po tastaturi dok se odmara od zemlanih radova :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Nikad ne priznajimo starost :nono: Tolko smo stari kakvim se osecamo! :cool:
Predstavi se cime se bavis pa da ucimo iz iskustva. Zato smo i okupljeni ::vino::
 
hvala decki hvala puno.

a joj kako da vam se predstavim kad sam sirotinja jer zemlje nemam pa me je sramota.
zanima me ko ce taj sa foruma biti da ce mi jednog dana dozvoliti da mu u posjetu dodjem? necu ti biti od koristi jer godine ne dozvoljavaju ali mogu da te dangubim dok ti treba da radis: htjeo bih da gledam dok ti radis, htjeo bih da pricam i pitam, uh toliko toga ima da se vidi na tim vasim ravnima, smatram da je ravnica inace traktor bi se izvrnuo:)
ali ipak mogao bih recimo da rano u jutro se budim i idemo skupljati jaja na gnezdima i da pravimo kajganu.
jos cu vam mnogo pisati drugi put.
nemojte me zaboraviti.
pozdravljam vas,

stari djedo
 
Pa možda nisam baš ispoštovao pravila foruma, pa evo da ispravim grešku ::namigivanje::
Mudroser je dovoljno, a to je zato što sam novinar i što po prirodi stvari "mudrujem" tj pametujem jer imam pregršt informacija koje Vam srdačno stavljam na uslugu :osmeh:
Samo da se uhodam pa nećete moći da živite od mene :haha: :haha: :haha:
Pozdrav svim forumašima.
Ako je nekom baš važno zovem se Tibor Petrik, iz Novog Sada sam, volim poljoprivredu da proučavam i da se "uprljam". Volim sve što vole mladi, oženjen sam i imam dvoje dece. Trenutno sam urednik na RTV Panonija iz Novog Sada. Imam 2 John Deer trakotra, ali na privescima...ko zna
 
ajd i ja... Nebojsa iz Sokobanje, dakle južna pruga. Pozdrav svima, vidim da ovde mogu puno da naučim jer ako ništa drugo meni je strast učenje... Ja sam spoj verovatno nespojivog pošto sam magistrirao mendžment (tačnije IS, još tačnije skladišta podataka), radim sa kafom (nije moja firma) i mnogo vremena provodim u poljoprivredi. Ovde se poljoprivreda dosta razlikuje, ali ljudi su isti, svi žele boljitak sebi i svojoj porodici... pa :ppozdrav:
 
Pa sada i zvanično dobro došli, mada ste i pre bili dobro došli na forum. :ppozdrav:
 
Pozdrav drugari! Ja sam Cane iz Banata, zivim i radim u NS. Za sebe mogu reci da sam vikend paor, posto zemlju radi tata, a ja uskacem vikendom u ispomoc. Radimo 30 kj svoje zemlje.
 
pozdrav ako neko nesto zna o lesniku sadnji i gajenju neka se javi,takodje dali neko zna kako su se motokultivatori snage od12-14kw disel pokazali u brdskim podrucjima

pozdrav
 
Pozdrav, imaju tema o lešnicima, a i o motokutivatorima ima par tema, pas e može tamo više raspitati.

U svakom slučaju dobro došao. :ppozdrav: :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh