Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zovem se Edin Hodo rođen sam u Foči a živio u jednom elu blizu Goražda zove se Perjani, studirao sam u Tuzli defektologiju i sad živim i radim u Sarajevu kao profesor u Centru"Vladimir Nazor".

Moja životna želja je da se vratim u svoje selo kod Goražda i da otpočnem sa uzgojem ovaca, trenutno sad skupljam novac i znanje potrebno za bavljenjem ovim poslom pa se nadam da ču uskoro uživati isto kao i Vi koji se bavite uzgojom ovaca...
Lijep pozdrav iz kišovitog Sarajeva...
 
Edine, dobro došao nam. :cao:

Jel' popravljen put od Foče do granice sa Crnom Gorom, ili je idalje tako loš?
 
Zdravo svima ! Zovem se Todor i vivim i radim u Gevgeliji (na samoj granici sa Grckom). Od prije 4-5 godine uzeo sam na rentu od drzave oko 24 ha zemlje koja je bila posadzena sa starim nasadima. Prosle godine sam posadio 3 ha lucerke, ove godine isto tako jos 3 ha... A ostale povrsine spremam za da posadim nove nasade... Osim tih 6 ha lucerke imam i oko 2 ha travnate povrsine za seno... Slusao sam od nekih prijatelja iz Grcke - da je veoma unosan biznis imati 50 - 100 koza. Pa tako do sada sam nabavio 8 koze, a imam namere da nabavim jos 10 i tako da zapocnem da se bavim ovim biznisom. Pa interesuje me dali su za pocetak 6 ha lucerke + 2 ha seno dovoljne za recimo 20 koza... UNAPRED HVALA !!!
 
Živ bio Todore i dobro nam došao :ppozdrav: to je i više nego dovoljno za taj broj, ali o tome u određenim temama ::namigivanje::
 
ja sam nele.čistokrvni bosanac,drzim par koza i koke nosilice.nemam puno zemlje,ali sto imam sijem psenicu,krompir i ostale kulture samo za svoje potrbe jer zelim da jedem svoje domace tj neprskano i bez umjetnih gnojiva.zivim u kaknju,interesuje me vocarstvo,kozarstvo,ratarstvo i ljekovito bilje od tema koje nudite u ovom forumu.puno pozdrava za sve forumase
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh