Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdravljam sve clanove foruma :cao:,nadam se da cete mi pomoci oko resavanja mojih dilema u vezi kozarstva i drugo!
Domino
 
Pozdrav za nove članove i dobro došli na Poljoinfo forum. Samo da podsetim da je poželjno da se u profilu navede lokacija, da bi se kasnije olakšala prepiska. :ppozdrav:
 
Ljep pozdrav svima! Zovem se Damijan i sljedece godine se namjeravam naseliti u jednom selu blizu Virovitice. Zelja mi je uzgajati nekoliko koza i ovaca za svoje potrebe. Ovaj forum pratim ve nekoliko mjeseci i zadivljen sam strucnoscu koju posjeduju njegovi clanovi. Naucio samjako puno teoretskih stvari koje ce mi punno koristiti u praksi. Jos jednom ljep pozdrav svima. :cao:
 
daco,branko,slavonac,novii,i svi dobri i vredni,poz od cvećke i neka vas dragi bog čuva
 
Moje ime je Branko iz Beograda ako neko moze da mi pomogne gde mogu da kupim seme belog kukuruza osmoredi.Unapred se zahvaljujem
 
Pozdrav Branko i dobro došao na forum. Na žalost neznam baš za seme takvog kukuruza gde se može nabaviti. Verujem da će se naći neko, ko je sa tim upoznat već. :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh