Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro nam dosla da se malo prolepsamo :D :sreca:
 
Pozdrav svim novim članovima i dobro nam došli na Poljoinfo forum. :ppozdrav:
 
ren je bio na jednom jutru,a forum vam neću ulepšati jer mi je 53 gd.a i blizu 100 kila.ma koga to briga.volim kad zemlja miriše a i od piva ne begam :ppozdrav:
 
Za iskrenost ::svaka cast::

Godine ovde nisu bitne, vazno da je jos jedna dama medju nama.
Izvinite sve dame na nekim izrazima ali momci znaju da se zanesu!
 
ekipu su činili profesor polj. ,magistar mašinstva i advokat.prodali svoje reznice,ja sve uradila šta je trebalo uz konsultacije sa njima .povadila ren a njih nema.profesor kaže da je raskinuo saradnju sa ekipom,advokat te je u kvaru,te dobio grip uglavnom da nije bilo nakupca iz pančeva ja nagrabusih.ovako vratila sam uloženo ,od zarade ništa a ostala gorčina jer sam taj posao zavolela a i uspela sam da nadmašim rekord iz literature :udri:
 
pozdrav cvecka zao mi je sto ste tako prosli ali bice bolje .( samo glavu gore )i pozdrav svim novim clanovima.
 
cvećka je napisao(la):
ekipu su činili profesor polj. ,magistar mašinstva i advokat.prodali svoje reznice,ja sve uradila šta je trebalo uz konsultacije sa njima .povadila ren a njih nema.profesor kaže da je raskinuo saradnju sa ekipom,advokat te je u kvaru,te dobio grip uglavnom da nije bilo nakupca iz pančeva ja nagrabusih.ovako vratila sam uloženo ,od zarade ništa a ostala gorčina jer sam taj posao zavolela a i uspela sam da nadmašim rekord iz literature :udri:
to je kao sto je zaharije pujdo ljude na puzeve,brusnice,nojeve....pa kada su ljudi ulozili sve svoje novce,on zacutao.
 
cvećka je napisao(la):
ekipu su činili profesor polj. ,magistar mašinstva i advokat.prodali svoje reznice,ja sve uradila šta je trebalo uz konsultacije sa njima .povadila ren a njih nema.profesor kaže da je raskinuo saradnju sa ekipom,advokat te je u kvaru,te dobio grip uglavnom da nije bilo nakupca iz pančeva ja nagrabusih.ovako vratila sam uloženo ,od zarade ništa a ostala gorčina jer sam taj posao zavolela a i uspela sam da nadmašim rekord iz literature :udri:

Imam poznanika koji ima svojih 50 jutara rena i radi preradu.
Možda mogu da vas povežem.
Javite se na PP.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh