Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam ovde nov mada sam star malose bavim poljoprivredom mada sam po struci elektro energetičar i to mije osnovno zanimanje .Poljoprivredu radim od malena 40 godina i nje mi cilj zarada već zadovoljstvo. Pratim Vaše razmene iskustv i drago mije da ima ljudi koji hoće da međusobno podele svoja iskustva :D . Živim u Ripnju tu sam rođen većinu Vaših mestasam obišo radeći po trafostanicama i drago mije kada vidim ljude koji rade na njivama.Pozdrav za sve. :cao:
 
milojevic034 je napisao(la):
Zdravo svima!!!Zovem se Dejan!Inace sam iz Orasca i bavim se poljoprivredom(stocarstvo i ratarstvom).Imam 39 godina.Pored poljoprivrede bavim se i stolarskim poslom,mada i to u poslednje vreme ne ide kako treba.Pre par dana sam nasao ovaj forum i veoma mi se dopao.
 
Zdravo svima ! Zovem se Buca. Iz Nisa sam. Bavio se svim i svacim do sada.Zadnjih 10 godina gradjevinom i projektovanjem. Trenutno imam preduzece koje planiram da zatvaram jer nemam vise zivaca i snage za sve to. Tesko nadjes posao, jos teze ga odradis a nikako naplatis.To je razlog zasto zelim da bezim malo na selo.Mala rehabilitacija.Ovaj Vas forum mi u tome jako puno pomaze i ovo je prvi forum na kome me ima.Zahvalan sam svim forumasima koji mi svesrdno pomazu.Sada sam otiso, do sledeceg puta, pa se citamo. Cao.
 
Pozdrav svima, ja sam Aleksandar Antovic, zivim u selu Prilipac blizu Pozege Uzicke, trenutno sam ucenik zavrsavam srednju skolu i planiram da upisem Poljoprivredni fakultet u Beogradu!
Inace u mojoj porodici je duga tradicija gajenja povrca, prvo je to radio moj pradeda, pa je nastavio deda, evo vec 11 godina kako je i moj otac nastavio tu tradiciju! Preko zime sejemo paradajz, papriku i krastavce za prolecni rasad, a preko leta sadimo jesenju semensku papriku pod plastenike! Moj otac Milomir Miso Antovic je napravio nekoliko sorti paprika do sada, to su sorte "Ljubov dlan", "Mira F1", "Ruza F1", "Kraljica F1" i jos par sorti...! "Ljubov dlan" je sorta paprike koju je prvi poceo da ukrsta moj deda, ali nakon iznenadne njegove smrti 2000 god, to je nastavio moj otac, vise od 20 godina je usavrsavana sorta ove paprike i moze se reci da je dovedena do savrsenstva!!! Takodje moj otac je stvorio jos par sorti koje su trenutno na ispitivanju, on je stvorio hibride, koje je mnogo tesko stvoriti i odrzati kvalitetne! On vredno radi na stvaranju jos nekoliko sorti paprika!!!

Toliko o meni, ko zeli nesto da pita, slobodno...!

http://www.youtube.com/watch?v=oohJLzYxE6k
 
Pozdrav svima.Ja sam Stevica iz Novog Bečeja i bavim se poljoprivredom.Završio sam Visoku Tehničku Školu Strukovnih Studij u Zrenjaninu.Zaposlen sam u Knott Autoflex Yug u Bečeju.Moje radno mesto je KONTROLOR.Mi proizvodimo Autoprikolice mnogih tipova ,pa čak i Kiper.

Svakom ću stojati na raspolaganju...Pozz svima :cao:
 
Pozdrav svima, ja sam Želimir iz Županje, bavim se ratarstvom i nadam se ugodnom druženju na forumu :)

Pozz
 
Odg: Za nove članove da se predstave

:cool: Pozdrav iz Kovilja. Ja se zovem Jovanka . Suprug i ja se bavimo poljuprivredom . Zavrsila sam srednju poljuprivrednu skolu u Futogu .
 
peto1 je napisao(la):
Covek stedi mastilo, treba ce za kasnije pa valjda je kriza. nemozemo se razbacivati.
Dobre sale nikad dosta.. :haha: :haha: :haha:
Pozdravljam sve nove, u da im pozelim da budu stari, za koje poseban pozdrav... :ppozdrav:
 
cao svima lepo vam je ovde skockano fino :D malo sale.Zovem se Miljan bavim se prodajom koncentrata i semenske robe pa sam resio pored toga da se malo iz hobije bavim proizvodnjom povca u plasteniku. ::svaka cast::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh