Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svjema! :D

Evo da se predstavim,dobio sam opomenu,da se nisam rpedstavio,nevolja me naterala da odmah postavim temu koja me interesuje... :sta:

Pa pozdravljam vas sve!
Ja sam Zeljko, iz RS - Doboj, nisam bas neki poljoprivrednik al bavim se preprodajom raznih masina,traktora,prikljucaka,kosilica i sl...pa ponekad imam problema s nekim masinama, a i nesto iz iskustva znam,pa da razmenjujemo informacije...
 
Gruja Renault je napisao(la):
Napisi Stevice malo vise o tebi.
Nemoj da te mrzi i postovi koji sadrze samo smajlije se automatski brisu,to u pravilima pise samo sto vas mrzi da citate!!
Inace dobrodosli svi!
:cao: :cao:
 
Moderator Maestro me je opemnuo da se predstavim pa da i tu formalnost zavrsim. Ja sam Milan iz Aleksinca na starnice poljoinfo foruma sam dosao kada sam netom trazio informacije o domacim zivotinjama. Ja imam desetak ovaca i sedam koza koje cuvamo sa puno ljubavi jer cela porodica prvenstveno voli zivotinje i naravno tu je neka korist koju dobijemo od mleka i mesa. Domacinstvo se bavi svastarenjem kao i sva seoska domacinstva u ovom delu srbije. Moj omiljeni podforum je svakako ovcarstvo i kozarstvo.
 
Pozdrav svima,zovem se Peđa živim u Pančevu i oko 3 godine sam gost na ovom forumu.
Interesuju me domaće životinje posebno konji pa sam odlučio da Vam se pridružim.Imam nekoliko ovaca,par svinja,koke i ždrebe.
Nadam se da ćemo se lepo družiti :cao:
 
Ja sam Ranko Katanic iz Becnja kod Cacka. Imam 25 godina,bavim se vocarstvom i svinjarstvom. trenutno mi treba pociscenih prasadi za dalji tov. Na forumu ima zanimljivih tema,nadam se da cu se brzo uklopiti... :cao:
 
Pozdrav svima,zovem se Boban Ćiric iz Belotića u Mačvi. Poljoprivredom se bavim samo sto moram,odrzavanje roditeljskog imanja ali sta je tuje nadam se da cemo se lepo slagati.
 
djuradj.umkovic2 je napisao(la):
peto1 je napisao(la):
djuradj.umkovic2 je napisao(la):

Ovo je bilo predstavljane za 5+. Da je napisao malo vise to bi bio doktorat.
nisam ja u policiji pa da moram u detalje
Tacno nisi u policiji al nisi ni policajac nadam se. A da se predstvis sa nekoliko reci cime se bavis, hobi ili bilo sta sto se tice predtavljanja da se bar zna skim se dopisujes.

Pozdrav svima.
 
Zdravo kako sto je red. da se prvo predstavim.vec dugo citam ovaj forum ali nisam mogu da se zaclenim.sve imao neki probleme so lozinku i slicno.zovem se Milanco inace sam od Makedonija.s.Beloviste - Tetovo.Posto nisam ucio srpski u skoli mozda propustam neka bukva iz zbora ali nadam se da ce razumete to sto pisem.
To se nalazi tacno 7 km.od granica sa kosovo na granican premin jazince.inace bavim tako od sve po malo cisto od merak i razonoda.cuvam, jednu krmacu imao sam nekoliko koze rasa alpina citokrvnim,mozda opet cu da uzem i tako.vec dugo odavde dobijam korisni informacije i zelim da prosirim moje znanje i iskustvo,zato sam se i zaclenio.pozdrav svima sto su na forumu pa nadam se da dobru saradnju. od mene toliko za sada.:cao:
 
milanco_mk je napisao(la):
Zdravo kako sto je red. da se prvo predstavim.vec dugo citam ovaj forum ali nisam mogu da se zaclenim.sve imao neki probleme so lozinku i slicno.zovem se Milanco inace sam od Makedonija.s.Beloviste - Tetovo.Posto nisam ucio srpski u skoli mozda propustam neka bukva iz zbora ali nadam se da ce razumete to sto pisem.
To se nalazi tacno 7 km.od granica sa kosovo na granican premin jazince.inace bavim tako od sve po malo cisto od merak i razonoda.cuvam, jednu krmacu imao sam nekoliko koze rasa alpina citokrvnim,mozda opet cu da uzem i tako.vec dugo odavde dobijam korisni informacije i zelim da prosirim moje znanje i iskustvo,zato sam se i zaclenio.pozdrav svima sto su na forumu pa nadam se da dobru saradnju. od mene toliko za sada.:cao:

milanco_mk, dobro došao, slobodno piši kako znaš, čitamo mi sve. Jedna ispravka, granica je sa Srbijom a administrativna linija sa AP Kosovo i Metohija. :cao:

Dobrodošlica i za ostale nove članove, srećan rad. :ppozdrav:
 
Pozdrav svima na forumu, evo da se i ja predstavim. Živim u jednom selu pored Valpova, po struci sam dipl. ing. stočarstva, radim u Belju d.d., kao tehnolog na farmi mliječnih krava (1 200 goveda je trenutno na farmi , od toga je oko 900 muznih krava), kod kuće imamo poljoprivredno gospodarstvo i odrađujemo 70 ha zemlje, uzgajamo nešto svinja i imam malo stado ovaca i jednu bursku kozu. Iz hobija sam se bavio uzgojem kunića, a sada smo proširili interes i na perad s naglaskom na vodenu perad, nedavno sam kupio i inkubator. Od kućnih ljubimaca tu su pas, dvije mačke, papagaj i dva hrčka, sve u svemu šaroliko društvo.
 
Pozdrav svima.
Poseban pozdrav za jagodare.
Ja sa sam Djordje iz Loznice.
Vec neko vreme se amaterski bavim gajenjem jagode.Mislim sad da neduzim vise.
:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh