Za motoriste, Koji motocikl vozite?

ima tamo u predstavljanju članova link sa tonom fotografija iz mog/našeg života...s obzirom da sam ja glavni rukovaoc fotoaparatom mene ima na jednoj ili dve fotke :)

evo jedne (zajedničke) s predhodnog motora
389119_10150361481441517_2135349900_n.jpg
 
Jos uvek nemam A kategoriju i zato vozim samo ova dva.
Tomos Automatic (poznatiji kao zoljica) 2011 god, skinuta blokada i ide oko 75 km/h
dr65.jpg

Tomos ATX, 1989. god
0v7s.jpg
 
Pitanja za motoriste.Kako se ovo rešava na motorima i dali se sme voziti ako je smo onaj drugi amortizer u funkciji ?
2lve253.jpg
 
majstor čika Arakis, kaže: "Zamene se semerinzi na štapovima, zameni se ulje u štapovima i to je to..."
 
Ako je nov moze.Ja sam originalni auspuh skinuo sa atx jer ga je gusio jedva 50-55 km/h isao.Kad sam skinuo garez se nahvatala na izduvu ocistio ubacio rezonantni auspuh isao je do 80 km/h jedno vreme posle ga nisam toliko ganjao 65 mi bilo sasvim ok.
 
На мој нови АПН6 са скинуо оригинал и ставио рез. ауспух и добио макс негде 58 кмх, ајд нек буде и 60 кмхали више од тога не прелази. Наравно не рачунам никакво буџење, јаче дизне и сл.. већ само промена ауспуха, све остало фабрички стандардно.
 
jtwead.jpg


moj unuk se pravi vazan sa tatinim motorom, kojeg ja ne bi vozio da mi placaju...
 
Овај плави која је марка и тип, колико кубика? Леп мотор
 
Mlađi kiraj prodao apriliju a kupio ovaj.Obišao sam sa njim krug oko ćoška.:bravo:



 
Nazad
Vrh