Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Rad mog sesrića.
33a4aao.jpg
sze4xl.jpg
 
Svaka cast za rad i trud,mada ja nesto ne volim ovakve motore.
Nego motoristi,sta mislite,jel bolji CBR 125 ili NSR 125?Naravno kad su u dobrom stanju i jedan i drugi.
 
Ja bih ti savjetovo da preskocis te 125 tice dvotaktase i kupi nesto 400-500 ccm i da se lijepo navozas,.ne pricam bez veze jer sve sam to vozio i to su za mene motori koji su precjenjeni a fakticki su nista-bicikla.
 
Pa sta znam,ja mislim da mi je ipak bolje da idem postepeno.Drug mi nudi RF 600 F povoljno,ali mi je to previse jako.Mozda kad bi naso neki GS 500,on je dosta slabiji.
 
Uzmi to od jarana taj rf,brzo ces savladat tehniku i priviknut ces se ti brzo na veci motor,3-4 dana laganog vozikanja i poslije ce ti biti kao da vozis i tomosa,.
 
Има ли негде неки сајт са фотографијама и описом мотора од 125 цц. Да упоредим.
 
Poslednja izmena:
Večeras druženje u Brčkom. Ko dođe....Vreme ::lose::
 
Poslednja izmena:
Bajkeri kuda ste bili za vikend? na neki skup ili ..... mi smo bili na skup u kikindi ''no limits'' a vreme:kisa: pokisli ko...
 
Poslednja izmena:
Nas uhvatio pljusak na izlasku iz N.Miloseva,kisnuli smo do kuce ali oprema je odradila svoje...bio sam suv,jedino su mi carape bile mokre :haha:
 
i ti si bio u kikindi? hvala bogu i ja sam osto suv ali neki koji su isli samnom nisu imali opremu....mozes zamisliti kako su prosli :osmeh:
 
Da,oko pola 7 smo krenuli kuci..cuo sam da je uvece bilo svuda kisa,ko god je krenuo bio je mokar :kisa:
Navratite sledeceg vikenda u N.Becej na moto skup! :ppozdrav:
 
Pa idemo normalno,bili smo i iprosle godine,samo da vreme posluzi:cool: pa se upoznamo i licno,jesi clan kluba?
 
Valjda cemo se provuci bez kise.
Da,u klubu sam,mislim da sam tamo najvislji,lako ces me prepoznati :osmeh:
U petak uvece imamo srnetinu za veceru pa navratite!
 
Bogte mozda smo se i videli,ja znam gorana,borisa, tivadara pa prosle god smo bili kod vas u klub.pa dobro videcemo ako ne u petak u subotu sigurno idemo!
 
Nazad
Vrh