YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Isto sumnjam. Postoje dve moguce varijante Fiat motora. Ili je stari serije 8000 kao na univerzalu i IMT 540 fiat, pumpa sa desne strane motora i opsti izgled motora svima nam je poznat. Ili je noviji tip od 2000. godine koji fakticki nije razvio fiat vec je licenca americkog Cummins-a 4BT i 6BT. Ono sto sam video na YTO na sajmu ne lici ni na jedno ni na drugo. Al zato lici na sve druge kineske motore. Sto i nije losa stvar s obzirom da su se na svim kineskim traktorima motori odlicno pokazali
 
Da, da, motor je najmanje sumnjiva stavka na celom traktoru.. Malo lenj i uštrojen, ali radi ko doksa, i baš malo troši, i pali ko mina na svim minusima(otac cele zime vuče bale za loženje, tako da smo ga dobro is testirali)
 
Mislite da bi smeli da idu do te mere da stave nalepnicu Fiat? Hoću da konkurišem za traktor od 60ks kad bude poziv za stočare za ovo 50 40 10 pa se dvoumim između ovog ytoa i lovol 604.
4b936ccbe8e2c9bfd58f73461ff4669f.jpg
44a5b30812def97bcbd04fa6f2db451b.jpg


Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Vidi Petre, traktori su jako jako slični po svim stavkama, kvalitetu, sposobnosti itd itd lično sam izabrao yto zbog ec kabine(sad je to ne bitno, jer se ne pravi više) , i činilo mi se da je zastupnik ozbiljnija firma, e sad baš mi se i ne sviđaju ipak ništa posebno tako da izaberi onaj koji ima bolji servis i podršku..
 
Fotoni (lovol) sad imaju kabinu baš lepu na oko bar, meni veliki minus kod svih tih modernih kabina jesu vrata iz jednog dela preko cele strane kabine, bez odvojenih bočnih prozora, al to je lični ukus..
Ec kabina je posebno rađena za yto u turskoj, gde su radili kabine za evropske traktore, jcb kombinirke I slično, po opremi nije bolja, ali **greška i oko naspram kineske u nivou buke, komfora, odvojenosti, filtriranja vazduha,
 
Mislite da bi smeli da idu do te mere da stave nalepnicu Fiat? Hoću da konkurišem za traktor od 60ks kad bude poziv za stočare za ovo 50 40 10 pa se dvoumim između ovog ytoa i lovol 604.
4b936ccbe8e2c9bfd58f73461ff4669f.jpg
44a5b30812def97bcbd04fa6f2db451b.jpg


Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
Te nalepnice stave ovi iz NS. Po meni uzmi 804 ako ces Yto da uzimas.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Utovarivač Stoll?
ne znam koji je to :)
uglavnom, imaju sad i ove YTO utovarivace


Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Cena ovog modela 504 sa klimom je ista kao i kad sam ja kupovao klot 2018, znači bez klime, sinhro i nezavisnog pto.
 
Da, da nisam zumBirao sliku pa nisam video.4.500 evra plus pdv Stoll, 200 e plus pdv naknadna ugradnja plus priključci po želji uz doplatu, mislio sam da je dosta skuplji.
 
a da li odgovaraju priključci sa stolla na yto?
pošto na yto vidim samo kašiku, a za stoll ima ono za palete, vile za stajnjak..

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
traje i dalje, nisu naglasili da je to neki trenutni popust

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh